Zavrieť

Porady

Obsah osobného spisu zamestnanca

Chcela by som sa opýtať, či sa sobášny list zakladá do osobného spisu zamestnanca. V novembri 2017 som sa vydala a zmenila som priezvisko. Túto zmenu som nahlásila na personálne oddelenie, pričom som sa aj hned opýtala, či je potrebné doložiť sobášny list. Pani personalistka mi odpovedala, že NIE, že bude potrebné nahlásiť len číslo môjho nového občianskeho preukazu, čo som aj urobila. Teraz v marci 2018 mi píše nová personalistka, že prosí o predloženie môjho sobášneho listu do osobného spisu zamestnanca, nakoľko im tam chýba. Tak neviem, komu mám veriť starej personalistke alebo novej personalistke. ktorá z nich má pravdu???
Naposledy upravil Majkazlatá : 13.03.18 at 07:43
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nie je potrebné, aby bol v personalisttike SL. Stačí, ak vo Vyhlásení uvedieš zmenu a dátum zmeny.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Majkazlatá Ďakujem, tak som aj urobila. hneď sa mi to zdalo divné, že teraz po 4 mesiacoch ho treba založiť do spisu. Teraz mi odpísala tá nová personalistka, že postupuje podľa pokynov nadriadenej a od nej má túto informáciu dva krát potvrdenú - t.j. že mám predložiť SL. Tak toto už nechápem.
    Majkazlatá od novembra 2017 ma vraj neprehlásili v sociálnej poisťovni. tak to je celý problém......oni si neplnia povinnosti a mňa teraz naháňajú.
    Tweety A oznámila si zmenu?
      zbaliť

    Obsah osobného spisu zamestnanca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.