Zavrieť

Porady

Problem pri bootovani z usb

Zdravim borci... priblizne pred mesiacom som dal vymenit disk v mojom NTB - Toshiba Sattelite C855 1tf krasne vsetko islo asi mesiac vybehla mi aktualizacia ktoru mi ponukla toshiba dal som ju spravit a pri resete mi zamrzol win pisalo ze prebieha aktual ten problem som vyriesil v biose ale do win sa nedostanem a skusal som boot z usb to usb je botovane odskusane na inom zariadeny a je funkcne ked som ho skusal na mojom. Ntb tak vzdy to zamrzlo pri logu mircosoft a dalej ma to nepustilo napadlo ma tam dat stary hard disk a nazoaj som sa dostal do win 8.1 instalacii seriovy kluc mi dalo automaticky ale zamrzlo to v 2 bode (priprava suborov na instalaciu) na 90% taktiez som skusal win 7 na novom hdd zamrzlo pri logu a na starom hdd ho nedokazem spustit skusal som recovery neuspesne skusal som menit hodnoty v BIOSE uefi na csm a naopak boot priority som skusal vsetkymi sposobmi prosim vas o rady
misoft Bisťu... toto po tebe čítať... nepoznáš čiarky, bodky, je to len jedna predĺha veta.
Nauč sa najskôr správne slovensky písať a potom sa pýtaj.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Problem pri bootovani z usb

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.