Zavrieť

Porady

Je muz v ochrannej lehote po oznameni, ze o mesiac nastupuje na matersku dovolenku?

Moze dat zamestnavatel vypoved muzovi po tom, co mu oznami, ze o mesiac chce nastupit na matersku dovolenku? Vzhladom na to, ze som sa docitala, ze je potrebne to urobit minimalne mesiac vopred, tak ma to zaujima, ci aj muz ma nejaku ochrannu lehotu, tak ako tehotna zamestnankyna.
4 komentárov     zbaliť
veronikasad Aký dôvod by mal zamestnávateľ na ukončenie pracovného pomeru?
P3tushka No, keby si nahodou nieco vymyslel nanho, aby mu uskodil, realne nema za co, ale vzdy sa da nieco vymysliet...
Tweety Na výpoveď musí byť zákonný dôvod.
veronikasad Pokiaľ by nešlo o hrubé porušenie pracovnej disciplíny, výpovedná doba by skončila až ukončením rodičovskej dovolenky otca. Počas poberania materského bude pracovať (u iného zamestnávateľa)?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Toman je offline (nepripojený) Jozef Toman

    Venujem sa pracovnemu pravu 10 rokov a zodpovedam za legislativu v oblasti pracovneho prava v SR. Kedze ma zaujima, o com sa diskutuje v praxi, sledujem aj toto forum a niekedy sa aj vyjadrim. Moje nazory prezentuju moje sukromne nazory. ...viac Jozef Toman
    Technicky nie je (urcite nie priamo podla § 64 ZP). Z pravneho hladiska sa v pripadnom spore bude skumat, co je skutocnym dovodom vypovede (ci napr. neplnenie uloh, skutocna organizacna zmena alebo skutocnost, ze chce plnit rodicovske povinnosti = diskriminacny dovod). Okrem toho Sudny dvor EU uz rozhodol o ochrane zamestnankyne, ktora vypoved dostala po svojom navrate, ale pripravne kroky robil zamestnavatel pocas materskej dovolenky /napr. zverejnil inzerat na jej miesto a pockal si kym sa vrati). Toto je reverzna situacia

    Je muz v ochrannej lehote po oznameni, ze o mesiac nastupuje na matersku dovolenku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.