Zavrieť

Porady

Odoslanie Priznania PO na FS

Prosím Vás nemali ste niekto tento problém pri odosielaní Priznania- na FS sa nedá celý deň dovolať:
Oznámenie
Vybrané identifikačné údaje o subjekte, vyplnené vo formulári, nie sú zhodné s vybranými identifikačnými údajmi vybraného subjektu v kontexte OIZ a preto nie je možné podpísať/podať takto vyplnený dokument. Ak chcete podpísať/podať takto vyplnený dokument za v ňom uvedený subjekt, je potrebné použiť voľbu "Uložiť do súboru", následne vybrať subjekt, za ktorý chcete dokument podpísať/podať a zvoliť voľbu "Načítať zo súboru".
Mám prihlásenú firmu za ktorú podávam priznanie a nefunguje to!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ing. Ľubomír Janoška
    Mám tiež tento problém, slovensko.sk mi vnucuje nesprávnu identitu.
    S helpdeskom si dopisujem už mesiac, teraz začali popierať svoju chybu a tvrdiť, že chyba je u FS. Hlásim sa ale ako živnostník a už portál slovensko.sk mi dáva ponuky pre právnické osoby.
    Vyskúšané na dvoch kompoch, vrátane úplne čistého, na ktorom predtým nebežala žiadna komunikácia s FS.
    http://www.porada.sk/t307174-kde-sa-...ml#post3026413

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    ak si si istý že všetko robíš správne, tak ich treba písomne bombardovať sťažnosťami..
    https://www.financnasprava.sk/sk/opy...nancnej-spravy
    popíš aký je tvoj problém, ako postupuješ pri odosielaní DP, akú hlášku ti vypisuje..
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ing. Ľubomír Janoška Môže to byť aj problém e-governmentu, ak posiela do FS nesprávne identifikátory.
    Lenže helpdesk e-governmentu NEVIE, čo posiela na portál FS.
    Žabinka veď oni si to budú medzi sebou prehadzovať, ale pokiaľ sa ozvú viacerí, tak sa tým snáď budú zaoberať.. dovtedy je možnosť využiť odklad podania DP..
    mne kedysi nefungovalo podpisovanie s eID, oslovila som FS aj Min. vnútra, nič som nevyriešila, tak som to bola 1 deň pred DPH zmeniť na DU na dohodu.. a odvtedy nemám problém.. ale desím sa dňa, keď dáka múdra hlava rozhodne, že sa dohody rušia..
    Hyben Pavol Nedá sa podať ani žiadosť o odklad DP. Máme povinnosť komunikovať elektronicky. Sme platcami DPH. Podávam cez ZEP a teraz sa už myslím ani nedá zaregistrovať aby som podával priznania bez ZEP alebo čípu na občianský preukaz!!!
    Žabinka tak si podaj dotaz ako máš postupovať keď sa nedá kmunikovať elektronicky z uvedeného dôvodu.. dobré je odfotiť si obrazovku, kde by bolo vidno ktorá firma je prihlásená, a za ktorú podávaš DP.. aby z toho bolo evidentné, že ide o chybu..
    ak chyba nie je na tvojej strane, skús podať do podateľne aj s potvrdenou kópiou..
    Ing. Ľubomír Janoška Pali, ide o subjekt, v mene ktorého si už niečo podal so ZEPom alebo nie?
    Žabinka obvykle sú problémy pri podávaní so ZEP, keď sa neprihlási prvýkrát na portál so ZEP, ale s ID a heslom, a len sa podpíše so ZEP.. vtedy robí portál obštrukcie.. takže treba sa prihlásit už na začiatku so ZEP..
      zbaliť
    Mne to robilo, ked som sa prihlasil ako firma a nasledne ako szco. Bolo treba ist na stranku financnej spravy po prihlaseni a vybrat spravny subjekt v katalogu formularov. Tlacitko je hned hore pod tym vyhladavacim polickom.
    misoft Reaguješ 4 roky po termíne - to bude teda penále....

    Odoslanie Priznania PO na FS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.