Zavrieť

Porady

Otvorenie Požičovne športových potrieb.

Pozdravujem a vopred ďakujem za odpoveď. Chceme otvoriť požičovňu bicyklov tak by som potreboval poradiť kde začať. Ak má niekto skúsenosti s poistením a ako riešiť pripadne poranenie zákazníka na požičanom náradí. Ci sa zákazníkovi dáva podpisovať niečo že berie zodpovednosť na seba alebo ci je na to nejaká špeciálna poistka. Ak by niekto mal čas a chuť ocenil by som nejaký súpis krokov ako postupovať pri začiatku až po rozbehnutie.
Dakujem Dušan
buchač Podobný "podnikateľ"...a potom to aj tak vyzerá.
http://www.porada.sk/t308295-certifi...ml#post3034494
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Dobrý deň. Idem robiť biznis. Prosím si od poraďákov kompletný návod ako na to.. To myslíš naozaj vážne?

    Už si videl, aby prenajímateľ čohokoľvek právne zodpovedal za škodu, ktorú si užívaním prenajatej veci niekto sám spôsobí? Je to právna blbosť. Zodpovedáš za škodu len v tom prípade, ak prenajímaš vadnú vec a ku škode dôjde v priamej príčinnej súvislosti s tým.

    Otvorenie Požičovne športových potrieb.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.