Zavrieť

Porady

Došlá faktúra - servis výťahu - § 69 ods. 2 - v programe Alfa plus

Ahojte, prosím Vás, mám pred sebou došlú faktúru na ktorej sú 2 položky:
1. servis výťahu za obdobie ....
2. náklady na OP a OS....

Pri prvej položke je cena bez DPH s poznámkou o prenesení DP.
Prosím Vás, ako zaevidujem túto faktúru do záväzkov, keď jedna položka je podľa § 69 ods. 2 a druhá položka je klasická - tuzemsko. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mondes Ako to myslíš? Že to zaúčtujem ako 2 faktúry? To snáď nemyslíš vážne.
    veronikasad Akú verziu Alfa plus máš?
    lotina myslím to vážne, mám starú verziu zatiaľ, lebo nová sa mi ešte nedá nainštalovať. A inak mi to nešlo a čo som sa pýtal aj iných, riešia to tak isto.
    veronikasad Nehadám sa s tebou, aj ja som to tak robila. Na verziu som sa pýtala preto, že v poslednej je to už vyriešené
    lotina Ved ani ja sa nehádam, len píšem, že som to tak vážne urobil, nemám zatiaľ inú možnosť, mám starý windows a nemám čas ho dať preinštalovať. No ale už budem musieť s tým dačo spraviť. Ale aj tak dík za každé rady, ktoré tu dostávam.
      zbaliť

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    V aktuálnej verzii 9.30 je možné evidovať dosle fa s rozdielnou sadzbou dane. Návod nájdeš na ľavej strane hlavnej stránky Alfa plus.
    mondes Ďakujem Veronika, už to mám zaúčtované. Len sa mi zdala čudná tá odpoveď od "lotina. Preto som reagovala.
    veronikasad Prečo? Účtovala som v starej verzii a tiež som fa nahrala 2x s rovnakým VS, raz ako tuzemsku a druhý raz ako pár.69

    Došlá faktúra - servis výťahu - § 69 ods. 2 - v programe Alfa plus

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.