Zavrieť

Porady

Aku zivnost ako vodic VZV?

Zdravim, marne sa 3 dni snazim na nete najst, aku zivnost treba ak niekto chce ako zivnostnik robit vodica na VZV (samozrejme, ak ma opravnenie).Nic som vsak nenasiel.Poradi niekto?
veronikasad Si vlastnikom vzv?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    nenašiel si to možno preto, lebo je to závislá činnosť. Alebo budeš chodiť so svojím vozíkom po rôznych firmách a poskytovať im svoje služby? Ak toto nie je závislá práca, tak už asi nič...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Nepíše, že ma vozik, len oprávnenie ...
    cocker.ba akoze hoci aj ciste teoreticky, nikto si nemoze kupit vzv a s nim poskytovat sluzby? rovnako aj napr. s mobilnym zeriavom- je to zeriavnik aj vodic v jednom. moze si taky clovek kupit svoj autozeriav a poskytovat s nim svoje sluzby.okrem toho, plno inzeratov je, ze hladaju vodicov vzv na zivnost...takze asi to nebude tak ako pises a taka zivnost asi existuje.inak by ich nehladali na zivnost...a rad by som videl zakon, kde je jasne napisane, ze vodic vzv musi byt len zamestnanec. nehovoriac o tom, ze ak si niekto sukromne zaplati kurz a chce to robit samostatne...alebo som spravne pochopil, ze napr. vodic nkd nemoze robit na zivnost , lebo musi vlastnit kamion (su taki co ho vlastnia) a murrar nemoze byt murarom, lebo musi vlastnit stavbu???
    jslancik Samozrejme. Napr. sam využívam sluzby externeho vzv.
    A ano, ti, co hladaju v inzeratoch, tak je to v drvivej vacsine obchadzanie zakonov a zavisla praca.
    A vzv je niečo ine ako žeriav. Nie je taký mobilny. Preto je viazany na jedno miesto ci fabriku.
    veronikasad Pokiaľ budeš robiť vodiča VZV len pre jednu firmu, na ich VZV, v priestoroch firmy, pôjde o závislú činnosť, aj keď si si kurz zaplatil sám.
      zbaliť

    Aku zivnost ako vodic VZV?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.