Zavrieť

Porady

Letaky u lekara

Zaujimalo by ma na akom principe funguju letaky u lekarov, ktore bezne vidavam v cakarni. Spolocnosti co tie letaky dodavaju to riesia priamo s lekarom za nejaku odmenu alebo s nemocnicou? Ako to je?
13 komentárov     zbaliť
kopretinka a letáky,ktoré dostávaš do svojej vlastnej schránky niekto s tebou rieši?
minervacar To je tvrdenie alebo otazka? Ak tvrdenie, ste lekar a hovorite to z vlastnej skusenosti alebo ide len o trolling?
ivka70 ja tam vidim otaznik a nevidim dovod na oznacenie trollingu ...
misoft @minervacar: z tvojich vyjadrení by som skôr napísal, že ty TROLLuješ.
Logické je: letáky si vydávajú pharmacofarmy, zdravotnícke zariadenia (započítajú si to do nákladov) a je to ich REKLAMA. Lekár s nimi ani nemusí mať žiadnu dohodu, podobne ako občan, ktorý ich dostáva do schránok - tiež nemá s nimi žiadnu dohodu a predsa ich má plné schránky.
minervacar misoft@: pises, ze je logicke teda nemas aspolutne ziadnu skusenot ako henten druhy. Logicke je akurat to, ze bez dohody letaky poletia 1. leteckou postou do kontajnera...
minervacar @ivka70: otaznik som videl aj ja, len sa mi nechce verit ze niekto moze plesknut taky blud. postova schranka proste nie je cakaren u lekara a platia tam asi ine pravidla.
buchač Spýtať sa nejakého lekára je problém ????????

Ale môžem zavolať svojim lekárom......či ?
minervacar Nie je, len sa chcem poinformovat ako to vacsinou chodi.
buchač Neviem, ako ty...ale ja zvyknem ísť zásadne ku zdroju.
vicktor A ty si kto? Lekar, ktory sa hneva ze reklamnici mu nedavaju baksis alebo reklamnicka, ktora sa hneva ze letaky nemaju dlhu zivotnost?
Poznam ambulanciu kde je jediny lekar so setrickou a zrejme maju prehlad co je na stoliku. Ale poznam aj zdravotne stredisko kde je cakaren ako siroka chodba a 12 ambulancii - to kazdy doktor ma odsuhlasit polozenie hrbky letacikov?
buchač vicktor
Prebehni si len tak letmo
http://www.porada.sk/search.php?searchid=660860

Myslím si (ba som presvedčený), že prídeš k rovnakému záveru ako ja.
vicktor "Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky"
Tak som sa pozrel na posledne prispevky - ma siroky zaber.
minervacar Preco by som sa mal hnevat? A mimochodom, ty si kto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Predpokladam, ze cakaren je sucastou priestoru, v ktorom ambuluje lekar, takze je bud jeho vlastnictvom, alebo ho zastresuje najomna zmluva. Je nutne, v pripade korektnosti poziadat majitela, alebo najomcu o to, aby mohli byt letaky v cakarni umiestnene. Je to len na jeho rozhodnuti,. ci tam tie letaky necha, alebo nie.

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    No podľa mňa, ak chceš znížiť pravdepodobnosť, že letáky skončia okamžite v koši, tak by si sa mal s lekárom alebo inou zodpovednou osobou dohodnúť, aby si mal súhlas svoje letáky v jeho čakárni nechať. Predpokladám, že ti ide o to, že chceš mať u nich svoje letáky. A áno, môžu za to chcieť odmenu, že ti takto umožnia robiť si u nich reklamu.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mila123 máš osobnú skúsenosť s odmenou za letáky?
    Onko Nie
    minervacar Dakujem za rozumny koment.
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Strana 58

    https://www.sukl.sk/buxus/docs/O_nas...ov_v_praxi.pdf

    P.S.:
    Onko síce vraví niečo o odmene...čo je ale blbosť.
    Všetky náklady idú na vrub poskytovateľa propagačných materiálov.
    Onko Daný odkaz hovorí iba o reklame liekov, lekár samozrejme nemôže brať odmenu sa robenie reklamy liekom, v tejto oblasti by mal pôsobiť nezávisle.
    Zadávateľ otázky však neuviedol, o aké letáky má ísť, pri reklame na produkty a služby nemedicínskeho charakteru už odmena za reklamný priestor môže byť zo strany lekára vyžadovaná a dodávateľom letákov poskytovaná.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.