Zavrieť

Porady

Vratenie tovaru

od mamiciek jedna pani mi poslala vec bez pockanua na platbu ako doporuceny list ja jej to chcem vratit..ona nesuhlasi ze jej musim poslat peniaze vraj ma da na exekuciu a policiuba zaplatim 150eur pokutu za priestupok...mozem jej to vratit?dakujem
Naposledy upravil Rouzy77 : 03.06.18 at 20:13 Dôvod: Chyba v texte
11 komentárov     zbaliť
buchač Bubububububu....
veronikasad Čo nakupuješ (a ďalej predávaš)? Máš živnostenské oprávnenie ?
Rouzy77 Nie normalna mamicka na md..chcem jej to vratit ona nechce ze pridu aj osbne a musim preplatit cestu..
dmc a to ca preco trapi ? To je jadro problemu ? Ci iba vestecka gula bola prelestena a vyjavila ti hrozostrasne zjavenia.
Rouzy77 Lebo neviem ci to mam teda zaplatit hoci to nechcem..ci jej to mozem poslat...a co ak to nepreberie?
misoft Pošli jej to späť - doporučene - lístok si nechaj. Až bude vyskakovať a oné... vymýšľať - ty si to poslala, ona nechcela prevziať, tak nech si trhne ľavou zadnou a basta.
Polícia toto riešiť nebude a súd? Ten to zo stola ihneď zmetie do koša.
veronikasad Neodpovedal si na predchádzajúcu otázku. Nakupuješ pre seba, alebo ich dalej predávaš ?
Rouzy77 Iba pre seba
veronikasad Prečo mažeš zadanie témy ?
Rouzy77 Chcela som tam opravit chybu a dopisat tak som to zmazala ze napisem este raz..ale tak som to opravila v povodnej sprave a dopisala
Rouzy77 Ale nezobrazilo to len ze dovod opravy
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

dmc je offline (nepripojený) dmc

dmc
1. Dohodli ste sa ze mas o tovar zaujem a chces ho kupit ? Ak ano - slusnost kaze za tovar zaplatit a nevymyslat "hovadiny"
2. Ak ste sa nedohodli na tom ze tovar kupis - tak jej ho posli naspet. Policia neriesi obciansko-pravne vztahy - to riesi na navrh - sud. Toto nieje priestupok. A ze ta da na exekuciu ?? na to by musela mat exekucny titul a na to by muselo byt rozhodnutie sudu - co nieje

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
Nemôže ťa dať na exekuciu, ale môže urobiť "prievan" na daňovom úrade a živnostenskom úrade, ak nakupuješ opakovane a zo zisku neodvádzaš daň ...
Rouzy77 Ja to nepredavam. Normalne kupim vec pre svoje ucely

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.