Zavrieť

Porady

Bylinky definícia

24837C7A-07A9-4296-BB35-86E647284C5B.jpg  
8926FE29-E18C-48CF-97AE-FF79E19833B9.jpg  
E02097B6-9A24-443A-B07C-6CA380ACCA79.jpg  
D3A9EF2B-B055-4F48-B476-930945D34731.jpg  
1/1
Prosím odobriť moje myšlienky.. Jedna bylinka je ľubovník, potom materina dúška.. A to tretie by mohla byť šalvia? Vonia šalviovo, ale nie som si istá..
Usporiadat
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Danka to asi nie je šalvia, skôr mi to pripadá ako divá mäta, promencľa sme to volali
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Aj mne sa to viac na mätu podobá, šalvia má také rapavé, "krupičkové" listy, ale to si musíš porovnať, najlepšie podľa vône. Pozrela som obrázky a našla podobný, no neviem...
http://www.pluska.sk/izahradkar/uzit...-ma-smrnc.html
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

kukučka
Aj mne sa to viac na mätu podobá, šalvia má také rapavé, "krupičkové" listy, ale to si musíš porovnať, najlepšie podľa vône. Pozrela som obrázky a našla podobný, no neviem...
http://www.pluska.sk/izahradkar/uzit...-ma-smrnc.html
šalvie je tiež veľa druhov moja šalvia lekárska kvitne fialovo
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

veď práve, toto ešte nekvitne.. ale pozerala som v google, a píšu tam o šalvii lúčnej.. tak počkám ešte na kvety, potom budem hádam múdrejšia.. ale sranda, vybrali sme sa na huby a našla som bylinky.. ľubovník aj materinu dúšku sa mi podarilo nožikom vybrať aj s koreňmi, už sú zasadené v bylinkovej záhradke..
0 0
81janka 81janka

81janka je offline (nepripojený) 81janka

večný študent
Určite mäta - tá divá a kvitne na ružovo-fialovo. Tiež som si odkopla u švagra pri plote, už pár rokov rastie aj v bylinkovej hriadke a konkrétne túto používam na sirup...famózny
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Mohla by byť šalvia..ja mám aj krásnu panašovanú aj modrú.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať