Zavrieť

Porady

Vratenie tovaru v e-shope - info

Zakaznik mi poslal tovar spat, ja som zistila ze mi 2 veci chybaju a jedna bola poskodena, spisala som zapisnicu na poste aj reklamaciu. Zakaznika som zo vsetkym oboznamila. Postupovala som spravne?
Naposledy upravil ivka70 : 10.07.18 at 15:09 Dôvod: Upresnenie nazvu
14 komentárov     zbaliť
Chobot A čo na to zákazník?
Miirkaa zatial ziadna reakcia
kopretinka jedná sa o eshop?to je reklamácia alebo vrátenie tovaru v lehote do 14 dní alebo ?? zákazník požaduje čo?
Miirkaa ano je to eshop a ide o vratenie tovaru v lehote 14 dni.
jslancik a v pripojenom liste bolo uvedené, že čo všetko vracia? hlavne aby si nemala problém s GDPR kvôli osobným údajom na pošte. určite takú situáciu nemáš vyriešenú v internej smernici
Miirkaa mal vyplneny formular pre vratenie tovaru a tam to mal napisane + mi to oznamil mailom. Co sa tyka GDPR mam tam zadane komu poskytujem udaje.
Dáša_ aká je hodnota celej objednávky? Koľko z toho chýba?
Miirkaa hodnota 70,70€ chyba za 46,80€
Dáša_ balík bol poškodený?
Miirkaa ano bol
Dáša_ no obávam sa, že tu ťaháš za kratší koniec. Čiste teoreticky si viem predstaviť, že by boli zaznamenané hmotnosti balíka aj keď išiel od teba, aj keď išiel od zákazníka. Ale s najväčšou pravdepodobnosťou (a ja by som to zrejme tak riešila) by som zákazníkovi vrátila plnú sumu. Normálne v lehote, ktorú ti určuje zákon. Žiaľ, eshop nesie so sebou aj takéto situácie, ktoré sú nemilé. A keď ich bude viac, pochopíš, že to musíš zakalkulovať do ceny.
Miirkaa no toho som sa bala, pretoze balik nebol ani poisteny ani nic a ja som to nemohla ovplyvnit, ale asi tak urobim. Dakujem pekne
Dáša_ Možeš ešte skúsiť porovnať hmotnosť balíka, ktorý ti prišiel a toho, čo si odosielala. Myslím hmotnosť pri preberaní na pošte. Či nie je veľmi odlišná. Ale nie je to smerodajné a bude to len o domnienkach...
Miirkaa Vyplatim zakaznikovi plnu sumu, nestoji mi to za tie natahovacky a budem verit ze nieco preplati posta aj ked to bude mala suma, ked nebol poisteny. Dakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Vratenie tovaru v e-shope - info

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.