Zavrieť

Porady

Oznamenie zamestnavatela do 31.8.

dobry den, prave som sa docitala ze do 31.8. treba zaslat prislusnej zdravotnej poistovni oznamemenie o preplatkoch a nedoplatkoch za jednotl. zamestnancov za rok 2005.
prosim mozete mi vysvetlit o co ide? na akom tlacive s ato podava a kto to musi podat?-kazdy zamest-tel??

dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Maňaska je offline (nepripojený) Maňaska

Polyhistor-diletant Maňaska
sara-ke
dobry den, prave som sa docitala ze do 31.8. treba zaslat prislusnej zdravotnej poistovni oznamemenie o preplatkoch a nedoplatkoch za jednotl. zamestnancov za rok 2005.
prosim mozete mi vysvetlit o co ide? na akom tlacive s ato podava a kto to musi podat?-kazdy zamest-tel??

dakujem
Ja ti závidím!!!!
Bez urážky - ak ti nič nehovorí ročné zúčtovanie zdravotného poistenia so všetkým čo k tomu patrí, predpokladám, že si rok nežila v tejto republike....

Inak začni čítaním odborných článkov na porade a dostaneš sa do obrazu.

http://www.porada.sk/forumdisplay.php?f=86.php

sara-ke je offline (nepripojený) sara-ke

sara-ke
uz som hladala, a prisla som na to (asi), ze ide o tych zames-lov, kt. podavali rocne zuctovanie za zam-cov, alebo nie? dakujem

Maňaska je offline (nepripojený) Maňaska

Polyhistor-diletant Maňaska
Áno, je to tak. Oznámenie podávaš aj vtedy, keď zamestnávateľ RZZP nerobil, ale poštou dostal oznámenia o nedoplatkoch/preplatkoch bývalých zamestnancov vyššie ako 100,- Sk

sara-ke je offline (nepripojený) sara-ke

sara-ke
prepacte ze obtazujem takymi hlupimi otazkami, len som sa chcela uistit, pretoze sa nemam s kym poradit, firma nerobila roc. zuctovanie(mame 1 zam-ca, ten nemusel podavat roc. zuctov.) a teraz som nevedela co s tym oznamenim. takze ak nic nedostaneme tak to oznamenie nemusim podavat??

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
sara-ke
prepacte ze obtazujem takymi hlupimi otazkami, len som sa chcela uistit, pretoze sa nemam s kym poradit, firma nerobila roc. zuctovanie(mame 1 zam-ca, ten nemusel podavat roc. zuctov.) a teraz som nevedela co s tym oznamenim. takze ak nic nedostaneme tak to oznamenie nemusim podavat??
AK si nerobila RZZP, tak nepodávaš ani oznámenie o preplatkoch a nedoplatkoch.

Maňaska je offline (nepripojený) Maňaska

Polyhistor-diletant Maňaska
Áno, nemusíš podávať nič. A nemusíš sa ani ospravedlňovať, ja som to vôbec nemyslela zle. Veď porada je na to, aby poradila, keď treba.
Pekný deň.

Oznamenie zamestnavatela do 31.8.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.