Zavrieť

Porady

Outlook 2010 ( win7) nevyhladava.

Na tuto temu je na stranke Microsoftu automatom prelozeny clanok a podla toho ide o indexovanie ,ale je to tam pre mna chaoticky vylozene. Outlook 2010 nevyhladava maily , ani podla textu ani podla prilohy.
Nepochopitelne mi je , ze subor . pst , kde som mal maily za 4 roky mal vyse 12 MB. Po vzniku problemu s vyhladavanim som dva roky zmazal ( myslel som ze je tam uz vela udajov) s tym, ze som i nechal vycistit priecinok odstranenej posty . Subor.pst ma stale 12 MB.
Ked necham nieco vyhladat , tam napise ze sa nenasli zhody . Dalej po kliknuti na riadok spravy pise , ze prebieha indexovanie Vcera tam bol udaj ze zostava indexovat cca 70000 poloziek Dnes po zmazani dvoch rokov pise vyse 100 000 poloziek na indexovanie.
Ak subor.pst zmazem a nahradim ho prazdnym ( to mam odlozeny od instalacie Windowsu ) tak v novoprijatej posta sa da vyhladavat. Ale ak necham terajsi.pst a vsetko vymazem a necham ho pradzny a prijmem postu , tak ani tu jednu spravu nevyhlada. A pozor , subor . pst ma stale 12 MB !!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Ak si dobre pamätám, tak existuje nejaký nástroj na opravu *.pst súborov. Skús si to vyhľadať.
    Správne by si mal mať nastavené archivovanie tohto súboru. Ak to máš, tak si ten súbor pohľadaj a skús.
    comodo No , do tohto sa mi strasne nechcelo , ale si ma popohnal. Opravil som tie databazy. Pisalo, ze su tam drobne chyby. Outlook nehlada , dufam ze zatial - teraz pise ze indexuje plozky. Asi to necham v noci pustene , lebo vyzera ze to bude trvat.

    Outlook 2010 ( win7) nevyhladava.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.