Zavrieť

Porady

Dialnicna znamka Madarsko cena

Dobry den,
isli sme tento rok na dovolenku do Chorvatska. Tento rok sme zvolili trasu cez Madarsko. Boli sme vsak prekvapeni ked sme si kupovali dialnicnu znamku na mesiac. Predpokladali sme cenu do 20€/neviem presne teraz cenu/ ale povedali nam, ze mame kategoriu N tak sme platili do 40€ /neviem teraz presne/. Dost nas to prekvapilo lebo mame osobne auto Fiat doblo v malom technicaku mame najvacsia celkova hmotnost 2270kg a pocet miest 5. Vsade som citala ze auta do 3,5t tak som brala ze je to vpohode. Pani za okienkom povedala, ze mame ale kategoriu N1. Ako je to s tym? Mala pravdu?
6 komentárov     zbaliť
Žabinka a ukázala si OEV? tam je napísané že je to M1 ak je to M1.. mala si trvať na tom že máš M1..
majkaaa ano ukazali sme ale ja tam mam N1 nie M1, ale mame v OEV aj ze hmotnost 2270 a pocet miest 5
ivka70 Plati to, co je v TP, takto sa kupovali auta volakedy na podnikatelov preto, aby sa obislo platenie dane
Pokial nedate auto preklasifikovat, stale bude N1
Žabinka potom nerozumiem tvojej otázke.. máš N1, a chceš platiť za M1..? pani za okienkom mala pravdu..
jslancik bolo by zaujimave, ako by to dopadlo, keby si kupili znamku cez internet ako to robi vacsina ludi... ak by si kupili tu na M.
lujza.j Mesacna 15,50 e
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Platite podla podkladov v technickom preukaze, teda vo vasom pripade N1.
    Pani pohladom na auto kategoriu nezmeni.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    majkaaa ano pravdaze, len kde sa docitam ze kolko sa plati za N1
    ivka70 napr. tu v brozurke mas ceny aj kategorie znamok http://www.vyvlastnenie.sk/clanok/a/...iesta-predaja/
    majkaaa nasla som taketo ale vsade sa pise o D1 a D2 ale nikde o N1.
    ivka70 ked otvoris tu brozurku, je tam tabulka, ze "D1 = M1", "D2 = M1, N1" a N1 je len pri D2. takze pre vas je v kazdej cenovej tabulke riadok D2.
    Kategória vozidiel D2: všetky osobné autá nepatriace do kategórie D1 - a vase do D1 nepatri, lebo nie je M1
      zbaliť

    Dialnicna znamka Madarsko cena

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.