Zavrieť

Porady

Stravné lístky 2018

Som zamestnávateľ a dávam zamestnancovi stravné lístky, vždy na začiatku mesiaca (mesiac pozadu, keď má spracovanú vyplatu), ale problém mám teraz taky ze stravné lístky sú 2018 a nechcem veľa lístkov vracať dodávateľovi a preto by som chcela vedieť ci môžem dať zamestnancovi lístky za december ešte tento mesiac, aj keď nemá spracovanú výplatu za december.
4 komentárov     zbaliť
Mila123 je normálne, že zamestnanec musí mať SL na začiatku mesiaca, nie na konci,a potom je potrebné ich počet vyrovnať
Xanti To myslíš vážne? Je koniec decembra a máš 2018 lístky, a myslíš že zamestnanci ich stihnú za tie dva dni minúť? Lebo ak nestihnú tak im prepadnú, to prečo tak hlúpo objednávaš. Ved už od septembra zasielajú lístky s rokom 2019.
stanka613 Na firme mám zamestnaného manžela, a keď som objednávala lístky v septembri boli len 2018 a zvýšia sa mi len 4 kusy.
denda1 lístky sa dajú do konca januára vymeniť treba ich poslať naspäť a zašlú ti s rokom 2019
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    SL na mesiac dec. už zamestnanci mali dávno dostať, nie je potrebné čakať na spracovanú mzdu. Aj z hľadiska nákladov za rok 2018, aj z hľadiska ZP.

    Stravné lístky 2018

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.