Zavrieť

Porady

VÝKAZY k Daňovému priznaniu za rok 2004

Prosím naliehavo všetkých - nemáte v aspoň v elektronickej forme VÝKAZY K DP PO na (za) rok 2004? - Tlačivá - nové na daň.priznanie PO som 4 ks zohnala, ale výkazy neviem či budú nové ??, ak áno tak ich nemôžem zohnať.
Vie niekto či budú nové? - ak môžte,prosím pomôžte. vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Katty
    sway
    nové daň.priznania sú už v predaji?
    To neviem, ale na DÚ Trnava mi po dlhom prosení pár dali. ale čo s výkazmi neviem?

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    Áno, daňové priznania sú už v predaji aj pre PO aj pre FO nové. O výkazoch neviem, či majú byť nové, ale v predaji sú tie isté ako k daňovému priznaniu za r.2003.

    ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

    ZuzanaA
    Jaj, Sway, to už teraz tak súrne potrebuješ? Ja sa našťastie ešte tými vecami nezaoberám Však ešte máme trošku času...

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    ZuzanaA
    Jaj, Sway, to už teraz tak súrne potrebuješ? Ja sa našťastie ešte tými vecami nezaoberám Však ešte máme trošku času...
    ...no, ak môžeš,aspoň minútku mi silno držať palce, lebo 30.11.2004 musím jedno hrooozné odovzdať - skrátené účtovné obdobie - keď bude niekto ohľadom skrát.úč.obd. potrebovať rady , tak som už nadupaná, ale asi 31.11. ľahnem a budem spať 3 dni.

    Nike je offline (nepripojený) Nike

    Nike
    sway, nové daňové priznania boli uverejnené v FS 11/04, ale výkazy nie sú ani v FS 12/04 takže asi ešte nie sú nové. Neviem. AK sa inak nedá použi staré, Du sa ozve a opravíš, ale ide o včasné podanie.

    ingi je offline (nepripojený) ingi

    ingi
    Sway, chcela by som Ťa ukľudniť, urob ako píše Nike, nové výkazy zatiaľ nie sú, platí Opatrenie MF SR č. 4455/2003-92 (FS 10/2003), kde sú vzory výkazov, tie sú aj v predaji. Predstav si, že všetci v Tvojej situácii museli doteraz podávať aj DP na starých tlačivách - radosť pracovať! Držím palec.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Paula
    Tak to máš deň navyše (31.11. ) Prajem Ti ho z duše.
    no vidíš už dnes som prepracovaná, ale super hihihihi

    vgabka je offline (nepripojený) vgabka

    učiteľka a účtovníčka vgabka
    Ja neviem ako som k tomu došla, ale ja som na internete už našla nové tlačivá pre DzP typu A, B a PO. Sú nové, ale v tej rýchlosti som nezaregistrovala, kde som ich našla a či sú platné už pre rok 2004. Ale sú iné oproti roku 2003. Budem pracovať na tom, aby som sa k tomu dopátrala.

    vgabka je offline (nepripojený) vgabka

    učiteľka a účtovníčka vgabka
    Takže ja som ich našla na www.finance.gov.sk - vzory tlačív pre rok 2004. Neviem, či sú všetky nové, ale B určite.

    vgabka je offline (nepripojený) vgabka

    učiteľka a účtovníčka vgabka
    Už som to pochopila a preto sway prepáč, že som Ti unáhlene núkala tlačivá pre DP, keď Ty potrebuješ výkazy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.