Zavrieť

Porady

Zmluva o "kvalite"

Je tu niekto kto vie a môže mi poskytnúť vzor zmluvy o kvalite?Jedná sa mi o samostatnú zmluvu (s dodávateľom/výrobcom) týkajúcu sa výlučne kvality výrobkov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    elli je offline (nepripojený) elli

    elli
    Riesenia narychlo:
    1. Neda sa to zakomponovat do "zakladnej" zmluvy ako dodatok, alebo formou vseobecnych obchodnych podmienok platnych pre vsetky zmluvy medzi vami a vyrobcom?
    2. Nechcete to riesit zmluvou o kontrolnej cinnosti, kde by ste sa dohodli, ze kvalitu vyrobkov preveri nezavisla tretia osoba?

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Myslím, že všeobecne sa taká zmluva napísať nedá, pod pojmom "kvalita" treba chápať súbor všetkých vlastností konkrétneho predmetu/výrobku.

    filka je offline (nepripojený) filka

    filka
    Ako dodatok ani článok zmluvy to robiť nechceme,keďže máme zmluvy rámcové so všetkými dodávateľmi,avšak podmienky kvality (hodnoty ppm apod.) sú skoro pre každý výrobok rozličné.
    Zmluva sa určite napísať dá,to problém nie je;v minulosti sme niečo také pripravovali,ale nemohla som to narýchlo nájsť...
    Aj tak díky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.