Zavrieť

Porady

8 komentárov     zbaliť
martin-nik Podľa zákona tam kde si kupoval tam maš nárok aj na reklamaciu výrobku
Tinti15 Ja som kupovala v slovenskom eshope,ale napisali mi,ze tovar mam zaslat na ich centralu do Nemecka.
avalik a co maju uvedene vo vseobecnych a reklamacnych podmienkach?
Tinti15 Nenasla som nic take o reklamacii,iba o vrateni tovaru toto:
Tovar by ste mali odoslať späť alebo ho odovzdať nám, alebo nášmu poskytovateľovi zásielkových služieb bez zbytočného odkladu a v každom prípade najneskôr do 14 dní odo dňa, keď nám oznámite zrušenie tejto zmluvy. Ale ja nerusim,ale reklamujem. O tom som sa nedozvedela. Na stranke uvadzaju,ze oni hradia dopravu v pripade vratenia. Ale uz 2.mesiac sa s nimi dohadujem a zakazdym tvrdia nieco ine.
Tinti15 Zato som sa chcela informovat vopred,ci mozu ziadat,aby som posielala tovar na vlastne naklady do zahranicia.
kopretinka Orgán dozoru je tam uvedeny? Adresa? Ičo? Všeobecné podmienky?
Tinti15 V obchodnych podmienkach pisu,ze dodavatel a zmluvny partner je ta firma v Nemecku. Ale myslim si,ze namieste by bolo vopred informovat,ze tovar sa vracia do Nemecka.
avalik daj nazov stranky bez .sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ty máš uzavretý právny vzťah (nákup) zo SK e-shopom. Takže pre nich platí NÁŠ zákon o ochrane spotrebiteľa.
    Sú povinní prijať reklamáciu. Ak to oprava vyžaduje - odošlú to ďalej, ale TY nie si povinná toto platiť (ak bude reklamácia uznaná).
    zze/2007-250/4/2/a
    Ak by však to chceli, museli by kontaktovať centrálu a tá by musela prijať reklamáciu (a aj tovar) na vlastné náklady.
    zze/2007-250/18
    Tinti15 Dakujem.

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    To, že je stránka v slovenčine, podpora v slovenčine, používajú slovenské tel. číslo, web na .sk doméne, neznamená automaticky, že je to slovenský eshop.
    misoft Nemusí byť (majiteľ) - to je fakt, ale SK doménu dávajú len SK registrátori! Takže je to SK e-shop a platia pre neho SK zákony.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    pridám sem moju "úžasnú" skúsenosť s jedným tu na Porade reklamovaným eshopom / xlo.sk / .... už minule som chcela prispieť - po mojej objednávke kresla (stoličky) ... ževraj úžasná kvalita a pod - som sa ulakomila, že synovi sa bude dobre sedieť pri tom boľavom chrbte, dokonca aj masáž.... Tak v živote sa mi nepodarilo kúpiť takýto šmejd (a to už som dosť hlúpostí nakúpila!) . Koženka ako papier (aj roztrhnutá), úplne neopracované zvary - a vrchol všetkého - že vôbec komponenty nepasujú . A podľa obchodných podmienok sa v podstate neoplatí ani poslať späť. (podobne ako u zadávateľa)
    Tak len ako varovanie dávam - že prečítať si ich dobre . To radšej z číny, alebo z hongogu sa oplatí, lebo tam sa dá reklamovať, poslali mi nový tovar podľa fotky - keď šlo o nepodarok.
    Terazky mi zase robotický vysávač za pár eur vyskočil - že aká výhodná ponuka - ale že čo to zase môže byť ??? - už aby som ani na Poradu nešla ! (hrôza tie reklamy)
    buchač .... (hrôza tie reklamy)
    ===================
    Ja ti mám nainštalované AdBlock a AdGuard....a ty ?

    Moze slovensky eshop ziadat,aby som reklamovany tovar zaslala do zahranicia na ich centralu na vlastne naklady?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.