Zavrieť

Porady

Mám na povale kuny?

Dobrý deň,
pomôžte mi prosím rozoznať či je toto trus od kuny alebo len výkal od mačky.
Našiel som na povale v podhľade ohryzený koaxiálny kábel, trčí z neho opletenie. Je možné že to bola myš domová? Alebo to myš nedokáže a bolo to niečo väčšie, potkan alebo kuna?
trus1.jpg  
trus2.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Podľa foto a toho obhryzenia by to mohla byť kuna. Kuna dokáže napr. obhrýzť aj káble na aute.

    Ešte je samozrejme dôležité, či je dom v prostredí, kde sa kuny vyskytujú.
    animato To neviem či sa tu vyskytujú ale raz sme ju na dvore mali ale to bolo cca 10 rokov dozadu.
    Jarka 1 Veď sa môžeš popýtať susedov aká je u nich situácia.

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    áno,na 98% to je hovienko od kuny. Ak sa tam dostala raz je mozne ze to bude pokracovat Zbavit sa jej je vcelku zazitok, zabit ju ale nesmies.
    buchač ...zabit ju ale nesmies
    =================
    Mýliš sa...

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Podla vykalu to veru nerozoznam, ale nech je to macka, kuna, potkan, ... v kazdom pripade HAVED a na povale sa nema co zabyvat.
    Nastav pascu a mas dva v jednom - budes vediet co to je a este to aj odpraces.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft A teraz má o skoro rok viac....
    Neskoro si sa zobudil! @animato to už možno dávno vyriešil.
    focus3ccd Na inom servery riesime kuny uz 7 rokov. Kuna je pretek na dlhe trate... Ale tvoj nazor respektujem. Ja sam som s nimi bojoval 6rokov, az teraz mam pokoj...
    Kováczová Áno máte pravdu, je to beh na dlhé trate, môžem sa opýtať, ako ste tú háveď zneškodnili? Skúšali sme už všetko a nič nepomáha ...
    focus3ccd Poslal som SS.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.