Zavrieť

Porady

Tranzit z nerizikovej cez rizikovu Covid krajinu

Tranzit z nerizikovej cez rizikovu ( cervenu ) Covid krajinu ( sam v aute max 8 hod v tej rizikovej krajine ) sa tiez povazuje za navrat z rizikovej krajiny ? Myslim urobit vsetky oficiality a formulare ako navrat z rizikovej krajiny. Upresnim otazku. Pripravujem sa na alternativu ze Madarsko a Rakusko budu do 2 tyzdov vyhlasene za rizikove a o 2 tyzdne cez jednu alebo druhu potrebujem prejst domov z nerizikovej krajiny. Sam v aute. Ze sa budem spravat zodpovedne je samozrejme. Ide mi len o to co ma kvoli tranzitu po prichode na Slovensko caka. Napriklad keby som dnes z Nemecka presiel cez Cesko co mam presne robit po prichode domov.
Naposledy upravil glogol : 24.09.20 at 19:39
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    na https://www.mzv.sk/cestovanie/covid1...-na-hraniciach si nájdi príslušnú krajinu, a pozri čo sa píše o tranzite..
    glogol Dik. Je to tam.Pre tranzit cez ČR sú zrušené všetky obmedzenia pre krajiny v zelenej zóne, t.j. občania SR, ktorí sa vracajú na Slovensko z krajín s nízkym rizikom nákazy ochorenia COVID-19 môžu tranzitovať cez ČR bez nóty Veľvyslanectva SR v Prahe. Verim ze to bude podobne aj v prippade Rakuska a Madarska a ze nna Slovensku ma papierovacky necakaju,

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nie...ale niekde by mohli vyžadovať prehlásenie o tranzite.

    Viď tlačivo.
    https://www.mzv.sk/documents/10182/4...3-106ae9b28007
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Žabinka Jurko, toto rakúske tlačivo platí pre tranzitujúcich z Non-Schengen krajín a C-19 risk krajín.. ale keď vypíše, aj tak dobre..
    buchač Toto ja všetko dobre viem.

    ALE vie GLOGOL, že existuje aj GOGOL (čítaj google)...???

    P.S.:
    Tlačivko snáď nie je problém prispôsobiť si pre dané krajiny....či ???
    glogol viem ale za 2 hodiny som nic nenasiel. A tu som bol znavigovany ihned a nemusel som travit cas zbytocnostami. Vdaka.
    buchač glogol (Dnes 21:45) viem ale za 2 hodiny som nic nenasiel.
    ===================
    SI ROBÍŠ PRDEL ???

    glogol
    Zamestnanie
    INFORMATIK
    https://www.porada.sk/member.php?u=61246
    glogol Dik za odpoved.
    misoft Radšej si to zmazal (zamestnanie).... aby si sa nevydával za blbca?
    glogol Netusil som ze ajj na porade su take individua co namiesto rady snoria po inych veciach. Poradit sice nevedia ale v profile sa vrtaju radi. No nic chlapci, koncim nemam uz cas, Prajem vam vsetko dobre.
    buchač glogol (Včera 22:50) Netusil som ze ajj na porade su take individua co namiesto rady snoria po inych veciach. Poradit sice nevedia ale v profile sa vrtaju radi. No nic chlapci, koncim nemam uz cas, Prajem vam vsetko dobre.
    =======================
    Tuším, že ty toho veľa netušíš ...ešte plno halušiek musíš popapať, aby si sa naučil to, čo som ja už zabudol.

    Dostal si radu ? Dostal, tak čo pindáš !!!!

    ...a áno, občas si pozriem na profil nicku, ktorý nepoznám. Pozriem si aj pár jeho príspevkov.
    ALE sorry, ak si niekto dá do kolónky zamestnanie " informatik " a v téme napíše, že niečo za dve hodiny nenašiel (čo mne trvalo ani nie minútu), tak čo si o takomto myslieť ?
    Nuž mne vychádza len jedno...buď zavádzaš alebo si dilino.
      zbaliť

    Tranzit z nerizikovej cez rizikovu Covid krajinu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.