Zavrieť

Porady

OČR

Zamestnankyňa je so synom na pandemickej OČR od 19.10.2020-31.10.2020 teraz som sa dozvedela, že nastala zmena, že nebude mať preplatene víkendy a jesenné prázdniny. Ako to dať účtovne do poriadku jednoduché účtovníctvo. Ďakujem
6 komentárov     zbaliť
ivka70 ako uctovne? myslis v evidencii odpracovnaych hodin ci kde?
magdova áno aj,ale už mzdy za 10 mesiac sú urobené
ivka70 V podstate mas problem asi len 30.10. - tam by potom mala cerpat dovolenku, ak v praci nebola a nechcete jej dat neplatene volno.
Mzdy by som opravila.
magdova myslela som,že to tak urobím potrebovala som len istotu. A ak podala čestné vyhlásenie na sociálnu poisťovňu, že aj toho 30. bola na OČR?
ivka70 To by asi bola len neplatena OCR, cize by si ju musela odhlasit z poistovni? (a dplacala by si ZP sama)?
magdova Ok ďakujem ????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nikola245 je offline (nepripojený) nikola245

    nikola245
    Ja som mala presne ten istý prípad, ešte s tým, že škola bola zatvorená aj 16.10.- riaditeľské voľno, keď zistili, že majú pozitívneho zamestnanca. Volala som na SP a tam mi povedali, že jednu očr na 16.10. a druhú od 19.10-2.11., keď bola škola zatvorená kvôli korone.
    Takže očr až do 2.11.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.