Zavrieť

Porady

spôsob číslovania faktúr u platiteľa dph

Poprosím o poradenie. Konateľka si číslovala od počiatku r. svoje vyst.faktúry takto 20098 a teraz zmenila číslovanie 202099 (robí to v inom programe pre vyst.faktúr a tak jej začalo číslovať).
Je platieľ dph takže to ide do KV , časť faktúr s takým číslovaní a časť s takým pôjde do 11/2020.
Nevadí to?
Ďakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    maped Ďakujem, ja jej robím účto externe. Upozornila som ju na to. Avalik, robila by si jej do účta smernicu len tak, ak sama k tomu nemá zodpovedný prístup?
    avalik ona je zodpovedna, neries, ona bude kontrole vysvetlovat
    maped Prosím ťa pekne avalik, môžem si tie faktúry nahrať do systému pod tie čísla ako sme začali a ceruzkou si na ne napíšem naše interné číslovanie ako nasleduje ďalej ? Jej číslovanie do KV DPH si zadám -označenie dokladu.
    Vlastne od 1.11. je platiteľ dph a teraz to bude tak, že jedna s mojim číslovaním jej pôjde do pohľadávok v KV (dovtedy som jej vystavovala fa ja) a ostatné budú jej číslovaním čo si vystavuje ona.
    Ďakujem srdečne za poradenie.
    avalik vytvor si novy ciselny rad a nahravaj tak ako je na dokladoch
      zbaliť

    spôsob číslovania faktúr u platiteľa dph

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.