Zavrieť

Porady

Zmenšené zobrazenie SKYPE

Dobrý deň, dcérka mala dnes online vyučovanie cez skype a voľačo poklikala a zmenšilo sa zobrazenie všetkých ikon aj písmen na celom skype - teda aj panel s kontaktami aj komplet všetko nielen písmená na chate. Štandardné ctrl+ nefunguje. V nastaveniach neviem nič nájsť, čím by som celý skype dala do pôvodného zobrazenia, zaujímavé je, že keď sa mi podarí rozkliknúť nastavenia, tie sa zobrazia v normálnej veľkosti. Ďakujem.
10 komentárov     zbaliť
misoft V Nastaveniach sú klávesové skratky
Priblíženie Ctrl Shift +
Vzdialenie Ctrl -
Skut, veľkosť Ctrl 0
Skype - Nastavenie (tri bodky) - Všeobecné - klávesové skratky
https://support.skype.com/en/faq/FA1...-them-in-skype
andrea128 na skype sú klávesové skratky v nastaveniach zapnuté, ale na ctrl- alebo ctrl shift+ alebo ctrl0 vôbec zobrazenie v skype nereaguje, zostáva stále úplne minimálne ledva čitateľné, som z toho jeleň, dcérka tvrdí, že vraj stlačila "ctrl K +" a potom sa jej všetko úplne zmenšilo, mne to teda nedáva žiaden zmysel
ivka70 Skus pozriet, ci nezmenila velkost pisma v percentach cez Start, Nastavenia, System, Zobrazenie (Display) : a tam je polozka Zmen nastavenie textu, aplikacii a ine (mam to v Aj, tak prekladam) - tam by malo byt aspon 100%, prednastavene je tusim 150%
misoft Tiež dobrý postreh!
andrea128 tam je nastavené 100%, všetky ostatné aplikácie, web stránky, otvorené súbory majú normálne zobrazenie, vo všetkých ostatných funguje priblíženie aj vzdialenie, aj nastavenie pôvodnej veľkosti s ctrl 0, len s tým skype to ani nehne - je úplne zmenšená veľkosť všetkého, na skype sú klávesové skratky v nastaveniach zapnuté, ale na ctrl- alebo ctrl shift+ alebo ctrl0 vôbec skype nereaguje, skúšala som aj samozrejme vypnutie skype, ale pri opätovnom spustení sa spustí znova rovnako, teda úplne zmenšené zobrazenie písma aj celej grafiky skype
misoft Zaujímavé - skúsil som to na svojom - fakt - nereaguje. Ani zmena klávesnice nepomôže - z SK na EN. A tá "skratka" Ctrl K + nedáva zmysel, možno Ctrl+K - v Skype to myslím zapína kameru.
Môžeš skúsiť ešte niečo - Skype odinštalovať, reštart PC a znova nainštalovať. odtiaľ https://www.skype.com/en/get-skype/ - prihlásiť sa potom svojim kontom (pravdepodobne už má M$ konto). Možno naskočí v normálnom rozlíšení. O kontakty nepríde, te sú okrem profilu uložené i na serveri (preto môžeš skypovať pod svojim menom i na inom PC).
ivka70 Tak vraj CTRL+0, ale nie na numerickej klávesnici. Teda CTRL+klávesa so znakmi 0/é
Pri SK klavesnici mozno aj Shift k tomu. skus.
andrea128 Ďakujem!! Mňa ani nenapadlo použiť inú 0 ako na numerickej klávesnici, preto to stále nefungovalo. ctrl + 0/é funguje, ďakujem veľmi pekne, všetko je tak ako má byť, skype v normálnej veľkosti a ja som o kúsok zas múdrejšia. Veľká vďaka.
ivka70 Super
misoft Boduješ - mňa to ani nenapadlo....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Dám aj do odpovede, snáď sa niekomu zíde:
    CTRL+0, ale nie na numerickej klávesnici. Teda CTRL+klávesa so znakmi 0/é

    Zmenšené zobrazenie SKYPE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.