Zavrieť

Porady

Otec má 60

Otec má 60, prosím poraďte, čím ho obdarovať? Je to veľmi ťažké vymyslieť darček....ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ormika
    Otec má 60, prosím poraďte, čím ho obdarovať? Je to veľmi ťažké vymyslieť darček....ďakujem
    Napr. zájazd, liečebný pobyt.

    ormika je offline (nepripojený) ormika

    ormika
    Bude to rodinné posedenie so súrodencami a švagrami otcovými a už som z rodiny počula, že dostane kúpele, hodinky. My sme mu chceli so sestrou kúpiť na polovičku zepter lampu, no základná lampa stojí okolo 20 000 a to je pre nás veľmi veľa. Myslíte že je dobrý nápad kúpiť takú zemegulu, resp. glóbus do ktorého sa ukladajú rôzne nápoje a je to na kolieskach? Rodičia majú tmavohnedú obývaciu stenu a bledšiu plávajú podlahu, takže by sa im to tam aj hodilo. Oslava sa blíži, mám na to tri týždne... ach jaj...

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ormika
    Bude to rodinné posedenie so súrodencami a švagrami otcovými a už som z rodiny počula, že dostane kúpele, hodinky. My sme mu chceli so sestrou kúpiť na polovičku zepter lampu, no základná lampa stojí okolo 20 000 a to je pre nás veľmi veľa. Myslíte že je dobrý nápad kúpiť takú zemegulu, resp. glóbus do ktorého sa ukladajú rôzne nápoje a je to na kolieskach? Rodičia majú tmavohnedú obývaciu stenu a bledšiu plávajú podlahu, takže by sa im to tam aj hodilo. Oslava sa blíži, mám na to tri týždne... ach jaj...
    Ak je fajnšmeker, tak sa isto glóbusu poteší.

    sysula je offline (nepripojený) sysula

    sysula
    my sme darovali hojdacie kreslo..a tomu darceku sa velmi potesila cela rodina, nie len oslavenec :p ale myslim ze aj tvoj napad je celkom dobry..
    normal_1377_PuertoEsperanza_PB270037.jpg  

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    Tweety
    Ak je fajnšmeker, tak sa isto glóbusu poteší.
    A hlavne, aby v tom glóbuse boli aj tie nápoje. Hádam to nechceš darovať prázdne (teda bez obsahu) ?

    etelah je offline (nepripojený) etelah

    etelah
    urcie by mu dobre padla dovolenka - liecenie - kupele - pohoda na horách a dobrom vzduchu kludecek od všetkeho co ho unavuje a to vela nestojí

    ormika je offline (nepripojený) ormika

    ormika
    Veľmi pekne ďakujem za rady, ale ak by ste mali nejaké nápady, rada ich uvítam....

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Mamička mala 70 rokov a v tomto veku sa darčeky ťažko kupujú,lebo už toho veľa nepotrebuje.Kúpila som jej artrosptop+gely+vitamíny na prírodnej báze,ktoré viem,že by si sama aj tak nedovolila kúpiť a ja už len dúfam,že budú mať aj nejaký účinok.Neviem,či je to vhodné ako darček,ale mamička sa potešila.

    Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

    Mackovka
    Možno by nebolo zlé vybrať darček podľa toho, čo rád robí - či je záhradkár, kutil, či rád šoféruje ... Hlavné je aby darček nezostal najbližšie roky v kúte. Želám Ti, aby sa oslava vydarila.

    hetty je offline (nepripojený) hetty

    hetty
    Moji rodičia budú mať 50. Kúpili sme im perličkovú kúpeľ, nakoľko manuálne pracujú a stále ich bolí chrbát.

    Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

    Lucuš
    Najprv si zalistuj v pamäti a popremýšľaj aké má záľuby, možnože by si ho potešila, keby ste jemu a mame kúpili zájazd stačí 3 dňový ale na miesto ich mladosti, prvej zaľúbenej dovolenky, svadobnej cesty... Vieš počula som, že teraz je to IN.

    Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

    Viera123
    Ja sa prikláňam k tomu hojdaciemu kreslu, naozaj je to darček, ktorý mu bude dennodenne pripomínať darcu :-). Neviem, ale ten glóbus, nech mi tí, ktorí ho vlastnia, odpustia, skôr považujem za gýč.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Kamarátka ide práve kúpiť manželovi kreslo na 60-ku, nie hojdacie, ale nejaké čo predvádzal Peter Novotný. Je to vraj kreslo , v ktorom keď sa pritlačí chrbátom, tak sa jemne zloží do ležiacej polohy. Jej manžel si totiž rád podrieme v kresle. Neviem kde ho dostať kúpiť na Slovensku, ona ho objavila v Poľsku.

    ormika je offline (nepripojený) ormika

    ormika
    Ozaj je to veľmi ťažké....kúpele ani nič podobné nehrozí, otec ešte pracuje, bol dlhšiu dobu chorý, takže by nemal v práci vymeškávať.
    Vďaka vám za rady a pomoc pri výbere.

    deha je offline (nepripojený) deha

    deha
    Ak chodí do prírody tak napríklad ďalekohľad alebo antialergické paplóny vankúše a nejaké pokné návliečky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.