Zavrieť

Porady

stravne listky po návrate z PN

Ahojte, zamestnanec začal s PN od 15.1. a nastúpi naspať do práce pravdepodobne až od 1.3. Kolko listkov mu mám dať v marci? Predpokladam že plný počet 23 listkov a ak by siel na dovolenku tak v apríli dostane o tie dni dovolenky menej? ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Záleží od odovzdaného počtu SL v mesiaci január, ak ste mu dali na celý mesiac, potom v marci krátiť za neodpracované dni v januári, a tak postupovať každý mesiac. Nárok na mesiac napr. 23 mínus dni, na ktoré nemal nárok(13), zostatok nároku 10.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    tyntyn V mesiaci január dostal iba počet listkov krátených o dovolenky z decembra
    Tweety Tak to ste nepostupovali správne, rok 2020 ste mali vysporiadať v roku 2020, veď sú to dve účtovné obdobia.
    tyntyn Ale my davame listky dopredu...Teraz od 1.3.2021 nastupil zamestnanec, dostal 23 listkov a ked pocas marca bude mať napr LV na celý deň, tak mu v aprili dam o ten jeden listok menej.
    Tweety Písala som o vysporiadaní nároku SL za dec. v roku 2020. Ten ste vysporiadali v r.2021.
    jasiha Dobrý den, dobre tomu rozumiem? Co sa tyka vydavania stravnych listkov teraz na januar, dostanu ich zamestnanci v plnej vyske, bez zrazky za neprítomnosť v decembri? Decembrovu nepritomnost zrazim teda este v decembri a tym vysporiadam rok 2021? V decembri teda vysporiadavam nepritomnost za november ale zaroven aj za december, akoby mi k 31.12.2021 končili?
      zbaliť

    stravne listky po návrate z PN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.