Zavrieť

Porady

Predvolanie

Čo sa rozumie pod pojmom riadne predvolany..vecer prevezmem predvolanie na ráno..som bez covid testu
Naposledy upravil ivka70 : 24.03.21 at 17:14
10 komentárov     zbaliť
misoft Kde? Prečo? Kam?
Isi Predvolanie na ustne pojednavanie o priestupku na ktore bolo or pz podane odvolanie..podanie z or pz bolo postupene na NAKA..odkial tiez doslo predvolanie oznamovatela
..ešte raz..
neprijatie ozn. priestupku na Mest.polícii- postúpené na or pz na doriešenie
po odvolanī vec z dôvodu vecnej pr. odvolania sa na pachanie trestnej činnosti..postúpená NAKE
Na or pz tým vec neukončená a predvolanie aj vo veci priestupku aj vo veci páchania tres.činu
Podstatné, že musíš mať test..nemám..nebudem mať
buchač Isi (Dnes 17:26) ... o priestupku ktore bolo postupene na NAKA
==============
Si robíš prdel ?
Priestupok na NAKA ?????
https://sk.wikipedia.org/wiki/N%C3%A...%C3%A9ho_zboru
dmc Priestupok mohol byt na OR PZ prekvalifikovany na TC a ten odstupeny na NAKA
misoft A tiež mi vŕta v hlave - dnes prevzal predvolanie a už ZAJTRA tam má byť? To je nejaká haluz!
buchač Isi (Dnes 17:26)
Podstatné, že musíš mať test..nemám..nebudem mať
==================
To je jasné, že v tejto dobe je prístup na úrady podmienený testom alebo iným lajstrom, ktoré test nahradzuje.
Nemáš, nuž sa môžeš dať otestovať.
Nebudeš mať (povedzme z objektívnych dôvodov), tak čo sa zmení ? Mám za to, že asi nič...ono to predvolanie počká. Alebo nie ?

Ak by sa to týkalo mňa, nuž by som zavolal a vysvetlil situáciu.
ivka70 Na to test nepotrebuješ, je to vo výnimkách.
Čiže na test sa nevyhovoris.
Isi Ďakujem za komenty..
Žiadnu prdel si nerobím..skôr niekto zo mňa
Ja len, že keď je v zákone "riadne predvolaný", či sa dáva priestor na prípravu..zabezpečenie skompletizovanie dôkazov..proste čas, ktorý nie je ak tam máte prísť ráno a splniť aj podmienku testu písomné upovedomenie/ a o výnimke žiadna zmienka..a hlavne to, prečo to preposlaním vyššie pre ORPZ nekončí ale sa jednanie prakticky zdvojuje, t.j. prakticky sa postupuje v 2 konaniach..v Košiciach je totiž sīdlo oboch na tej istej adrese.
romana147 24.3. si sa tváril , že je to súrne ( z večera na ráno) a po 6 dňoch (uplynulo o 18:15 ) nič nové ? ? ? !
Isi Je tu nejaka možnosť poslať prílohu?
..alebo len akýsi čet v zoznamke?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.