Zavrieť

Porady

Stravné lístky

Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať ako by sa malo zaúčtovať. Zamestnancovi bolo vo výplate strhnuté stravné lístky. Ale popri tom mám faktúru zo školskej jedálne za obedy. Jedná sa mi ako mám zaúčtovať tie obedy zo školskej jedálne?
Ďakujem
6 komentárov     zbaliť
kn-alka a na čo boli použité tie obedy zo školskej jedálne, ked zamestnanec dostal stravné lístky?
LeoJanka Oni tam chodili na obed... Práve o to sa mi jedna.. Že aj lístky mali a aj stravu v jedálni
kn-alka aj lístky aj strava nemôže byť, jedno treba účtovať ako nedaňový náklad, alebo ako nepeňažný príjem zamestnanca

odporúčam nechať v mzdách stravné lístky a faktúru za obedy účtovať na repre- nedaňový náklad (a nepriznávať, že boli pre zamestnancov)
LeoJanka Ďakujem veľmi pekne ...
ivka70 A prevzal aj stravne listky alebo islo o jeho strhnuty prispevok na obed?
veronikasad SL pouzil na odber stravy v jedalni?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Stravenky, na ktoré nebol nárok preto, že mali stravu v jedálni, treba vysporiadať. Odrátať z nároku SL nasledujúceho mesiaca alebo vrátiť alebo uhradiť v plnej sume. Podľa toho, ako to budete riešiť, budeš potom účtovať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.