Zavrieť

Porady

ako na upchatý drez ?

ahoj , upchával sa mi postupne drez v kuchyni postupne počas cca 10 dní som na 3 dávky použil sifo gél , ako tak sa to prečistilo no dnes sa upchal úplne a voda sa drží už vyše hodiny , ešte predtým som skúsil domáci "trik" čo som našiel na nete sóda bikarbóna a ocot , vriaca voda ,, potom som použil zvon a nič voda neodteká ...keďže do hlavného odpadu je to dosť ďaleku , keďže kuchyňa je inde ako bola pôvodne je tam komplikovaný sifón ... tak a otázka čo by ste poradili , pomôže ešte niečo okrem krtkovania ? dík
Naposledy upravil carolitos : 06.01.22 at 13:50
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    sifon nemôže byť komplikovaný vrchom do neho vteká bokom vyteká. väčšinou býva upchatý treba vytočiť spodok, vypustiť odpad do vedra a skúsiť znova
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lumyr Presne tak, prave dnes som to robil. Neskutocny humus tam bol, ziaden krtko by nepomohol
    pavol54 no čo už preteká?
    mari2x A netreba chemikálie z reklamy !
      zbaliť

    besttracker je offline (nepripojený) besttracker

    besttracker
    mechanicky to vycistit............hlavne v kuchyni to zapchava tuk/masnota z jedal,a je to humus....ze tie pripravky na uvolnenie moc nepomozu....sifon byva casto v kuchyni zdeformovany horucou vodou ktora sa tam nalieva,tak ak nic nezostava tak treba ho rozbit a dat novy...

    ako na upchatý drez ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.