Zavrieť

Porady

Platí sa z preplatenej dovolenky po ukončení PP po RD odvod aj sociálne poistenie?

Ahoj, pani bola 5 rokov na MD a potom RD a zas MD a zas RD, k 31.3.2021 firma s ňou dohodou ukončila pracovný pomer a vyplatila nevyčerpanú dovolenku. Mne to vychádza že odvody do ZP áno, ale na sociálne poistenie nie. Lebo že rozpočítať posledné mesiace trvania sociálneho poistenia a to bolo pred 3 rokmi. Lenže program vypočítal tie odvody a neviem čo s nimi, do výkazu mi to neberie.
Pls, dajte radu.
Ďakujem
3 komentárov     zbaliť
ivka70 ona skoncila RD kedy? tiez 31.3.? nemala ani den cerpania dovolenky?
teraz dopocitavas a odvadzas marec 2021?
Benko Ivka, teraz som zistila rozdiel na 336, toto som našla, tak to musím urovnať. Žiadnu dovolenku nečerpala. RD mala končiť 21.9.2021. Asi si našla robotu, alebo neviem prečo skončila RD predčasne.
Inak v marci to bolo v mzdách, ale sociálka vyhodila chybný výkaz, tak vymazali Pani a výkaz prešiel. A mali hotovo. Tak to vidíš.
ivka70 super hlavne ,ze si nasla ....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Platí sa z preplatenej dovolenky po ukončení PP po RD odvod aj sociálne poistenie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.