Zavrieť

Porady

Hlásenie

Zdravím, chcem podať hlásenie o vyúčtovaní dane rok 2021 za zamestnanca a stále ma upozorňuje: Pri vyplnení roku 2021 musia byť vyplnené aj údaje o dedičovi.
Zdaňovacie obdobie 2021 je možné vyplniť len u zomrelých platiteľov dane. Už sa to niekomu stalo? Ďakujem
6 komentárov     zbaliť
kn-alka máš dátum vyplnenia rok 2022? počas roku 2021 nemôžeš podávať hlásenie za rok 2021, len v roku 2022
lotina No nerozumiem, podávam hlásenie cez FS za rok 2021, a podávať ho idem teraz, to znamená 07.02.2022.
kn-alka mne to robilo, ked som chcela podať za firmu minulý rok ktorá ukončila činnost, pozerám, že to robí aj pri dátumoch z roku 2022 - asi tam majú chybu, je to oranžové, kľudne podaj, netreba nič vyplnať
Sarlotka podľa mňa to hlásenie ešte nefunguje, aj s prehladmi bol problem po odoslani mi prepísalo dátum na r. 2019 o chybe vedeli, mala som sa skontatkovať so spravcom, kym som sa tam dovolala po dvoch dnoch zrazu v odoslaných formulároch zazracne tlacivo už vyzeralo tak ako bolo odosielane teda za obdobie 1/2022.... este by som s hlásením počkala alebo si ciknite na technickú podporu, či už je možné zasielať
Mila123 choďte cez iný prehliadač ....
lotina No vidím že sa to tuším opakuje každý rok. Ďakujem za odpovede, počkám ešte, podám neskôr, hádam to už bude dobré.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.