Zavrieť

Porady

Ucet v banke

Moje zdruzenie ma zivnost - predavame nase veci tricka a tak a poskytujeme sluzbu - reklamu. Predame teraz tricka tak, ze nam budu chodit na ucet peniaze asi 30-100 platieb mesacne, treba nam uz novy ucet na to ze? A na ten nam mozu chodit platby aj za reklamu 5-30 mesacne? Teda bude mat zdruzenie okrem svojho uctu tento jeden podnikatelsky? Je to ok?
A nevie niekto ci treba nieco vopred vlozit na podnikatelsky ucet v Tatrabanke ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    vegoska
    Moje zdruzenie ma zivnost - predavame nase veci tricka a tak a poskytujeme sluzbu - reklamu. Predame teraz tricka tak, ze nam budu chodit na ucet peniaze asi 30-100 platieb mesacne, treba nam uz novy ucet na to ze? A na ten nam mozu chodit platby aj za reklamu 5-30 mesacne? Teda bude mat zdruzenie okrem svojho uctu tento jeden podnikatelsky? Je to ok?
    A nevie niekto ci treba nieco vopred vlozit na podnikatelsky ucet v Tatrabanke ?
    Priznám sa, dobre nerozumiem Tvojej otázke, ale pokúsim sa. Ak má združenie už účet založený, netreba zakladať nový.Ale na druhej strane, účtov môžete mať koľko chcete. Tak keď chceš, aby Ti platby za reklamu a tričká išli na iný účet, musíš si ho založiť. Neviem konkrétne ako je to v Tatrabanke, ale vklad sa vyžaduje vždy. Skús cez vyhľadávač GOOGLE, zadať Tatrabanka.

    Judita 27 je offline (nepripojený) Judita 27

    Judita 27
    Vklad do Tatrabanky na podnikateľský účet je 500 sk. A tiež si nemyslím , že je potrebné zakladať ďaľší učet - škoda peňazí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.