Zavrieť

Porady

Ukončenie PP a PN

Potrebujem radu ako postupovať:

Zamestnanec na TPP podpísal /14.9.2006/ rozviazanie PP dohodou ku dňu 18.9.2006. Práve teraz mi doniesom PN s dát.vystavenia 18.9.2006. No neviem ako ďalej.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jankasm je offline (nepripojený) jankasm

    jankasm
    otázka
    Potrebujem radu ako postupovať:

    Zamestnanec na TPP podpísal /14.9.2006/ rozviazanie PP dohodou ku dňu 18.9.2006. Práve teraz mi doniesom PN s dát.vystavenia 18.9.2006. No neviem ako ďalej.
    Keďže podpísal dohodu o ukončení PP, tak PP končí dňom uvedeným v dohode, t.j. 18.9.2006. Ty mu za tento prvý deň PN zapatíš náhradu príjmu a od druhého dňa postúpiš PN sociálnej poisťovni, ktorá mu ju bude vyplácať ďalej.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    otázka
    Potrebujem radu ako postupovať:

    Zamestnanec na TPP podpísal /14.9.2006/ rozviazanie PP dohodou ku dňu 18.9.2006. Práve teraz mi doniesom PN s dát.vystavenia 18.9.2006. No neviem ako ďalej.
    Vyplatíš mu náhradu za jeden deň počas DPN, a odstúpiš jeho potvrdenku o DPN na SP, kde mu budú preplácať jeho dni nemoci.

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    Takže ak som dobre pochopila, dohodou sa dá rozviazať PP, keď je zamestnanec PN??? A tá dohoda musí byť vyhotovená pred PN, nie?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Anonymka
    Takže ak som dobre pochopila, dohodou sa dá rozviazať PP, keď je zamestnanec PN??? A tá dohoda musí byť vyhotovená pred PN, nie?
    Áno, dohodou sa dá skončiť PP aj počas PN.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.