Zavrieť

Porady

Ako poslať súkromnú správu?

Poradu som si veľmi obľúbila, ale stále mám problémy technického rázu.
Už som sa niekoľkokrát pokúšala poslať súkromnú správu Kristíne. Neviem, či sa to nedá alebo niekde robím chybu. Za radu ďakujem.
Usporiadat
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
http://www.porada.sk/member.php?u=312

tu si klikni..je to kristínin profil..a je tam poslať súkromnú správu
/ ináč postup je v zozname členov si vyhľadáš..člena/ teda koho chceš/ zvolíš si jeho profil...a dáš poslať súkromnú správu
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
peto1310 peto1310

peto1310 je offline (nepripojený) peto1310

ja by som tiez potreboval vediet, ako poslat sukromnu spravu, ked si kliknem niekoho profil tak tam nemam poslat ss ani nic podobne, ako som bezne zvyknuty na inych forach ... alebo musim mat odoslany urcity pocet prispevkov, aby som mohol pouzivat sukromnu postu, alebo ako to tu je ?

Dik
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

to za tými troma bodkami si trafil do čierneho - SS sa dajú posielať až od určitého počtu príspevkov
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pokiaľ klikneš pri príspevku na nick a dáš si Zobraziť verejný profil, dostaneš sa do profilu konkrétnej osoby a tam jej môžeš posielať správy (máš textové okienko).
0 0
peto1310 peto1310

peto1310 je offline (nepripojený) peto1310

hladal som to takym istym sposobom ako to popisujes, ale nic take tam nemam ...
0 0
peto1310 peto1310

peto1310 je offline (nepripojený) peto1310

willma Pozri príspevok
to za tými troma bodkami si trafil do čierneho - SS sa dajú posielať až od určitého počtu príspevkov
diki wilma, a kolko tych prispevkov musim odoslat ?
taketo pravidlo je uplna blbost ...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

neviem koľko tých príspevkov musíš mať, ale to pravidlo bolo zavedené po určitých negatívnych skúsenostiach.
0 0
peto1310 peto1310

peto1310 je offline (nepripojený) peto1310

diki, aspon uz viem ako to je, dufam, ze sa mi to coskoro odomkne
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

willma Pozri príspevok
neviem koľko tých príspevkov musíš mať, ale to pravidlo bolo zavedené po určitých negatívnych skúsenostiach.
Myslím že po 15-tych.
0 0
pajon1 pajon1

pajon1 je offline (nepripojený) pajon1

KoxXxo Pozri príspevok
Myslím že po 15-tych.
Kde je to napísané?
1 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

pajon1 Pozri príspevok
Kde je to napísané?
Teraz ti to napísali. Pravidlá porady sú dynamická vec, administrátor postupne vyvíja stránku, robí zmeny a prispôsobuje ju správaniu diskutujúcim.

Si tu nový, takže nevieš, prečo je to tak. Zapríčinili to jednopríspevkoví neprispôsobiví diskutujúci, ktorí hneď po registrácii rozposielali nevhodné súkromné správy. Preto boli zavedené niektoré obmedzenia pre nových členov. Nepotrebuješ to mať napísané, jedného dňa, až budeš aktívnym členom porady, budeš mať všetky funkcionality dostupné. A tých 15 príspevkov zase nie je taký hrozný počet. Ak nebudeš písať hlúposti, tak za pár dní ich máš (ale kvôli tomu nedávaj nezmyselné príspevky, že "prvý príspevok", "druhý príspevok", "tretí príspevok",..., lebo ťa administrátor alebo moderátori hneď pošlú do bažin...)
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

peto1310 Pozri príspevok
diki wilma, a kolko tych prispevkov musim odoslat ?
taketo pravidlo je uplna blbost ...
A na čo potrebuješ hneď vypisovať súkromné správy. Cez SS sa neriešia problémy, ani nezadávajú otázky, ani neposkytujú rady, ale slúžia poraďákom na súkromnú diskusiu. A pochybujem, že už po 3 dňoch od registrácie máš kamarátov, s ktorými si potrebuješ súkromne korešpondovať. Ak máš problém, zadaj otázku verejne. Ak chceš poradiť, poraď verejne.

Také pravidlo nie je blbosť. Je veľa diskusných fór, kde nováčikovia tiež majú určité obmedzenia.
0 0
pajon1 pajon1

pajon1 je offline (nepripojený) pajon1

Bez úvodnej nápovedy, ktorá by mala byť súčasťou každej registrácie, má nový člen sťaženú orientáciu. Nepozná podmienky fóra, zákazy, obmedzenia. Evidentne tu chýba kompletný zoznam pravidiel, ktorými by sa predišlo zbytočným nedorozumeniam.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pajon1 Pozri príspevok
Bez úvodnej nápovedy, ktorá by mala byť súčasťou každej registrácie, má nový člen sťaženú orientáciu. Nepozná podmienky fóra, zákazy, obmedzenia. Evidentne tu chýba kompletný zoznam pravidiel, ktorými by sa predišlo zbytočným nedorozumeniam.
Základné pravidlá nájdeš tu

http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

čo také súrne potrebuješ riešiť SS ?
0 0
pajon1 pajon1

pajon1 je offline (nepripojený) pajon1

Nevidím tam obmedzenia pre ss odkaz obrázok bodovanie ...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Obmedzenia zaviedol admin potom, čo sa na porade objavilo pár "típkov", s niekolkými nickami, ktorí znepríjemňovali život iným ...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

pajon1 Pozri príspevok
Bez úvodnej nápovedy, ktorá by mala byť súčasťou každej registrácie, má nový člen sťaženú orientáciu. Nepozná podmienky fóra, zákazy, obmedzenia. Evidentne tu chýba kompletný zoznam pravidiel, ktorými by sa predišlo zbytočným nedorozumeniam.
Základné pravidlá sú v etikete. Nechápem, prečo musíš hneď po registrácii vkladať obrázky, odkazy a posielať súkromné správy. A ak niečo nevieš, stačí sa spýtať. Netvrď mi, že si pred registráciou čítaš všetky pravidlá a návody každého fóra, kam sa prihlasuješ.

A čo vlastne potrebuješ? Alebo len chceš rýpať?

Základom sú verejné fóra. Súkromné správy sú niečo naviac.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Chobot Pozri príspevok
Základné pravidlá sú v etikete. Nechápem, prečo musíš hneď po registrácii vkladať obrázky, odkazy a posielať súkromné správy. A ak niečo nevieš, stačí sa spýtať. Netvrď mi, že si pred registráciou čítaš všetky pravidlá a návody každého fóra, kam sa prihlasuješ.

A čo vlastne potrebuješ? Alebo len chceš rýpať?

Základom sú verejné fóra. Súkromné správy sú niečo naviac.
....čo je na tom, ak nový člen chce poznať základné pravidlá? Tiež by som nevedela poradiť po koľkých príspevkoch majú noví členovia povolené posielať správy alebo obrázky. Ty to vieš? Poraď
Naposledy upravil alla66 : 28.05.11 at 23:58
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
KoxXxo Pozri príspevok
Myslím že po 15-tych.
...myslíš? alebo si o tom presvedčený Pravidlá sa tu menia...ako vidíš... 15 príspevkov nestačí... Si na rade...
Naposledy upravil alla66 : 30.05.11 at 22:15
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať