Zavrieť

Porady

Zubna sprcha Waterpik

prosim viete mi poradit, s ktorou zo zubnych sprch Waterpik mate dobre skusenosti, dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Moja skusenost: uz by som nekupovala tie s celou stanicou, zavadzalo nam to a pouzivanie bolo obmedene pripojenim cez "kabel" , za mna to znizuje komfort.
    Aj ked tuto znacku nepoznam.

    Vymenili sme stanicu za prenosnu Dr. Mayer WT3500, ta s nami cestuje a jej pouzivanie je, aspon pre mna, bezproblemove.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Iveta Matlovičová dakujem
    kopretinka ako sa to nabíja? to nemá kábel do zásuvky?
    ivka70 kabel ide do stojana , ktory ma kolicek a pri nabijani sa ta srcha postavi na ten kolicek a nabija. Kabel potrebujem len pri nabijani a to je raz za 2-3 mesiace ....
    Ide o to ze samostatna ma vodu v nadrzke, ktora je integrovana a nejde este hadicka s vodou do tej sprchy, pri pouzivani.

    Ti stanicu mam stale, funkcnu, v skrini
    kopretinka jaj tak také mám,len som nevedela,že čo myslíš tým káblom.
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    tú značku nepoznám,ja mám toto,komplet kefka so sprchou,nabíjam to raz za uhorský rok,takže s káblom nevidím žiadny problém,netreba tú nabíjaciu stanicu so sebou nikam nosiť,a aj keby hej,je to maličké.Jediná nevýhoda je dlhé nabíjanie,ale ako píšem,vydrží potom veľmi dlho.
    https://www.hej.sk/oralne-centrum-et...7-90000-biela/
    ivka70 Toto je tiez taka ista, ze nie je hadicka napojena k stanici ..... ta vyzera tiez fajn

    Zubna sprcha Waterpik

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.