Zavrieť

Porady

Zubná kefka čo svieti

Prosím poradte, videla som v televízii zubnú kefku,ktorá svieti po dobu, počas ktorej by ste si mali umývať zuby. Prosím poznáte ju? ak áno, napíšte mi prosím jej názov. Vďaka. Videla som to u dieťaťa - chcem to pre dcéru. Svieti to napríklad 3 minúty - teda 3 minúty si bude umývať zuby.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

    z malickosti sa sklada svet. ...viac tiny77
    kupila som balik kvalitnych zubnych past (e..x), aj s kefkami a boli k nim pribalene presypacie hodiny 2 minutove. Kazde cudo tri dni trva, i toto trvalo cca asi tyzden, pokial mojich synov bavilo merat si cas pri umyvani zubkov. potom to vzdali Ale mam krasnu nalepku s hodinami v kupelni

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Pohar Pozri príspevok
    Prosím poradte, videla som v televízii zubnú kefku,ktorá svieti po dobu, počas ktorej by ste si mali umývať zuby. Prosím poznáte ju? ak áno, napíšte mi prosím jej názov. Vďaka. Videla som to u dieťaťa - chcem to pre dcéru. Svieti to napríklad 3 minúty - teda 3 minúty si bude umývať zuby.
    No, neviem, či to u nás dostaneš. Našiel som takéto niečo (samozrejme Made in China):

    http://sinorun.en.alibaba.com/produc...oothbrush.html

    http://tianxian.en.alibaba.com/produ...oothbrush.html

    Ale existujú elektrické zubné kefky, ktoré majú časovač, napr. OralB:

    http://www.oral-b.com/de/products/po...lakcontrol.asp

    http://www.oral-b.com/de/products/po...ts_triumph.asp

    Táto detská napríklad hraje melódiu počas dvoch minút:

    http://www.oral-b.com/de/products/po..._kidspower.asp

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    ďakujem tak som si zavolala do predajne - dráčik, a majú ich tam. takže to idem pozrieť, vraj stojí 99 sk. Vďaka za rady.

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Pohar Pozri príspevok
    Prosím poradte, videla som v televízii zubnú kefku,ktorá svieti po dobu, počas ktorej by ste si mali umývať zuby. Prosím poznáte ju? ak áno, napíšte mi prosím jej názov. Vďaka. Videla som to u dieťaťa - chcem to pre dcéru. Svieti to napríklad 3 minúty - teda 3 minúty si bude umývať zuby.
    No, je iste zaujímavé pre dieťa, že tá kefka svieti, ale na tri minúty sa dajú nastaviť aj minútky alebo niečo podobné. Dôležitejšie je, či má tá kefka správny tvar aby si dieťa mohlo tie zúbky správne vyčistiť. Tuším sa to vyrába v Číne, no neviem, či by som to kúpil...
    Ale je to samozrejme na Tebe. Toto je len môj názor, tak trochu .

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    marek15 Pozri príspevok
    No, je iste zaujímavé pre dieťa, že tá kefka svieti, ale na tri minúty sa dajú nastaviť aj minútky alebo niečo podobné. Dôležitejšie je, či má tá kefka správny tvar aby si dieťa mohlo tie zúbky správne vyčistiť. Tuším sa to vyrába v Číne, no neviem, či by som to kúpil...
    Ale je to samozrejme na Tebe. Toto je len môj názor, tak trochu .
    ja viem je z Číny, ved uvidím. teraz máme z lekárne, takže niečo vymyslím. ono je to motivačné - svieti a dieta to donúti toľko si umývať zuby, a nie ledabolo.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Jáj, Pohar, odpusti, že to vytáram do sveta. Ináč by mi to vyvalilo bok. Ja viem, že pre teba to je dôležité ale strašne som sa nasmiala, keď som čítala, že pohar zháňa zubnú kefku. Aj ja pôjdem do Dráčika, len dúfam, že keď je čínska tak mi vnučku neotrepe elektrina.

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    Kazu Pozri príspevok
    Jáj, Pohar, odpusti, že to vytáram do sveta. Ináč by mi to vyvalilo bok. Ja viem, že pre teba to je dôležité ale strašne som sa nasmiala, keď som čítala, že pohar zháňa zubnú kefku. Aj ja pôjdem do Dráčika, len dúfam, že keď je čínska tak mi vnučku neotrepe elektrina.
    teraz neviem či to mám brať v dobrom alebo...ako výsmech (že som hlúpa?)? ale snáď v dobrom

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Pohar Pozri príspevok
    teraz neviem či to mám brať v dobrom alebo...ako výsmech (že som hlúpa?)? ale snáď v dobrom
    Jasnačka, že to máš brať v dobrom! Ja som sa dnes najlepšie zasmiala vďaka Tebe a KAZU...

    judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

    judita1971
    Pohár, viem čo je to motivovať deti aby si umývali zúbky, a tá svietiaca je dobrý nápad, a keby dačo, vo štvrtok idem do Dráčika a mrky mrk urobím na tú zubnú kefku. , len dúfam, že to nebude chcieť aj môj starší syn.
    Lebo budem musieť urobiť dvakrát Mrk- mrk. Dobrý nápad na Mikuláša - k tým sladkostiam, a o chvíľu je tu. Ešte raz ďakujem za dobrý nápad.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Pohar Pozri príspevok
    teraz neviem či to mám brať v dobrom alebo...ako výsmech (že som hlúpa?)? ale snáď v dobrom
    Pohar, to vôbec nebolo v zlom, bolo to dokonca inšpirujúce. Ja sa tiež po tej kefke pôjdem pozrieť. Mne len prišlo strašne smiešne, že pohár zháňa zubnú kefku , lebo ja mám v kúpeľni zubnú kefku v pohári. Tak preto ten obrovský

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    jasné ja viem že to nebolo v zlom. pekný nákup svietiacich kefiek. stojí 99 sk. a svieti 1 minútu. takže zapíname 2 x - na horné zuby a dolné. len neviem kolko vydrží, a baterka je asi nevymenitelna.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Pohar Pozri príspevok
    jasné ja viem že to nebolo v zlom. pekný nákup svietiacich kefiek. stojí 99 sk. a svieti 1 minútu. takže zapíname 2 x - na horné zuby a dolné. len neviem kolko vydrží, a baterka je asi nevymenitelna.
    Je to zaújmavý nápad, hlavne pre deti - s tým svietením. A to že baterka vydrží veľmi málo s tým si hlavu nelámte, v Číne je už vo vývoji kefka na 220 V. Otázka je, kto, alebo čo vydrží dlhšie. Zatiaľ je len na jedno použitie.

    p.s. prosím neberte môj príspevok vážne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.