Zavrieť

Porady

Postovne zadarmo

Ake mate skusenosti s internetovym obchodom Top top Postovne zadarmo ?
Naposledy upravil Norme : 18.12.22 at 12:35
Xazi Top Top Postovne zadarmo je rovnaky spolahlivy obchod ako Aliexpress, Wissh. Tento vsak zo Slovenska presmeruje objednavky do zahranicia. Postovne nie je ani nahodou zadarmo, je zaratene v cene. Preto si treba dat porovnat tovar aj v inych obchodoch .Napriklad tieto okuliare dostanete za 8,95 €, ale co je dolezite nie za 45 dni, ale za 4 dni. Top top je vyhodny, ked ponuka ako jediny ziadany tovar

https://prevadzkaren.sk/obchod/hodin...s-cart-summary
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    úplne normálne - ako aj inde. Len treba počítaťs tým, že doba dodania je podľa deklarovaných obchodných podmienok (treba si prečítať) - teda dosť dlhá, ak to ide zo zahraničia. Ľahko aj vyreklamuješ, keby niečo . (mne poslali nový tovar, ten reklamovaný som nemusela vrátiť).
    Samozrejme nič extra drahé som si neobjednala.
    napr ja mám najhoršiu skúsenosť s Alzou - tam som si trúfla aj dačo drahšie (však reklama úžasná) - ale už nikdy viac
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Norme Dakujem
    mari2x "už nikdy viac"

    a čo si čakala od zeleného žabiaka ?
    Sundown Ja by som len dodal kratku poznamku. Ked je zasielka odoslana priamo z tretej krajiny Slovenska Posta si pripocita 4 €. Bezne vsak zasielky dodavaju cez sklady v EU - Nemecko, Madarsko, Belgicko. Vtedy uz nic nezaplatite
    Norme Dakujem. Objednam to z Bardejova za 8,95 €. Mame tam pribuznych
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.