Zavrieť

Porady

123 Dopyt - Zrušenie Zmluvy

Dobry den, píše sa rok 2023 a ja mám znovu ten istý problém s touto spoločnosťou, ako snáď všetci ostatný,
Rok dozadu mi poslali ich ponuku vyskúšať prístup k dopytom, zaplatil som to, zistil som ze je to somarina…. Teraz po roku mi znova telefonovali a napádali s ich otravnými otazkami ci mi môžu poslat nieco na email, ja som v tom zhone pri práci povedal to osudne ANO, poslite… a tam mi dosla Faktura 430€ na zaplatenie zasa tej istej služby o ktoru nemam zaujem … Ani po telefonáte s nimi ani po Mailovej komunikácií sa nedá zmluva zrušiť a trvajú na jej úhrade… otázka, načo mám hradit niečo, o čo aj tak nemám záujem a nebudem to využívať ?!!!
Vyhrážaju sa vymáhanim…
Má niekto s nimi skúsenosť, ako sa zbaviť tejto pliagy ?! Tak lahko ako to išlo ,, uzavriet s nimi cez telefon” Tak uz sa to nedá tak lahko zrušiť !
V telefonátoch prezenovatli ich služby ako nezáväzne atď…
Dá sa vypovedat ich zmluva zaplatením 50% zo sumy faktury… Je lepsie to zaplatit a mat s nimi pokoj ? Alebo to pohnať az do TV JOJ
Dakujem za odpoved,
Naposledy upravil ivka70 : 24.08.23 at 09:52 Dôvod: osobne udaje
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robo197 je offline (nepripojený) robo197

    robo197
    Citujem:

    4.1.1. Garancia získania zákazky
    Garancia získania zákazky platí len pre službu Zasielanie dopytov a to len za predpokladu, že bola súčasťou uzatvorenej zmluvy po telefóne. Objednávateľovi, ktorý si kúpi službu Zasielania dopytov, garantuje Poskytovateľ získanie minimálne 1 zákazky. V prípade, že Objednávateľ nezíska v priebehu plnenia služby minimálne 1 zákazku, vráti Poskytovateľ služby na vyžiadanie Objednávateľa registračný poplatok vo výške 50% či 100% (podľa dohodnutej výšky garancie pri dojednaní zmluvy) alebo predĺži poskytovanú službu zadarmo na ďalšie obdobie.

    Takže ak si nebol spokojní, nedostal si žiadnu zákazku, môžeš zrušit objednávku...aj peniaze ti vrátia.Ak si dostal zákazku, buď rád...

    .....od takých firiem ruky preč.....

    https://www.123dopyt.sk/obchodne-podmienky-dodavatel

    123 Dopyt - Zrušenie Zmluvy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.