Zavrieť

Porady

Úprava styku s otcom

Dobrý deň, som otec za chvíľu už 4 ročného syna. Chodievam za ním raz za mesiac na 2 hodiny. Hráme sa, rozprávame sa atď... Malý ale nevie ze som jeho otec matka mu to nevravi a keďže chodím len raz mesačne tak nemáme ani taký vzťah aký by som si želal mat so svojím syncekom. Podal som žalobu na úpravu styku pretože by som chcel byť súčasťou života môjho milovaného syna, starať sa o neho, učiť ho nové veci, tráviť s nim skratka viac času. Akú mám šancu že mi to v tomto prípade súd schvali. Môjho syna nadovšetko milujem a aj ja ako otec chcem mať spomienky na to ako som mu dal pusu na dobrú noc a poprial krásne sny, alebo ako som ho naučil nejakú novú vec a videl jeho úsmev. Možno sú to banálne veci pre niekoho ale pre mňa je to veľmi dôležité keďže je to moje jedine dieťa a ja nechcem prísť o jeho detstvo keď je malý a hravý.

Ďakujem
buchač Akú mám šancu že mi to v tomto prípade súd schvali.
=======================
...

[url]https://www.youtube.com/watch?v=bTaY8tjWb
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Treba , si dat ziadost na, sud, syn je vacsi, zvladne aj dlhsie stretnutia s otcom. Rozhodne viac ako ked bol babatko.
    Tak ako si to popisal tu, napises do ziadosti, preco a mozes aj ako by si chcel upravit stretavanie so synom.

    Úprava styku s otcom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.