Zavrieť

Porady

Koľko zarába mzdárka?

Prosím aspoň o približnú sumu koľko zarába mzdárka v školstve s vysokou školou? Ďakujem
ivka70 v skolstve su tabulkove platy ..takze staci prestudovat zakon ...ono totiz jej plat zavisi nielen od vysokej skoly, ale aj od toho, ake zameranie ma vystudovana vysoka skola, od dlzky praxe, ktoru ma .... atd..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivana306 je offline (nepripojený) ivana306

    ivana306
    Dobrý deň, pracujem ako mzdárka na strednej škole. Mám tiež vysokoškolské vzdelanie, ale je to úplne jedno, pretože na túto pozíciu stačí stredná škola. Ja som zaradená do plat. triedy 5. a potom podľa počtu odpracovaných rokov. Ak chcete vedieť zákl. stupnice, pozrite nariadenie vlády č.296/2022 Z.z., príloha č.4

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    toto by mala byť prvá otázka na pracovnom pohovore na dané miesto - viete, koľko budete zarábať? ak neviete, tak máte ďaleko od kvalifikovanosti na toto miesto.
    veronikasad Súhlasím, ak nevie zatriedit seba, ako bude zaradovat zamestnancov...
    Negoce Veronika záleží ako koľko má škola zamestnancov, pretože pracovná náplň mzdárky nie je zaradzovanie do platových tried , v školách majú aj personalistky a aj "pamistky" (zaradzovanie do platových tried, stupňov, kvalifikácie ), preto všeobecne záleží od druhu vykonávanej práce

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    § 5 zákona 553/2003

    + nariadenie 341/2004 príloha 1, 01 spoločné pracovné činnosti

    Koľko zarába mzdárka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.