Zavrieť

Porady

čo potrebujem na zriadenie školiaceho strediska

Ahojte, rada by som začala podnikať v oblasti školení. Nešlo by však o bežné školenia typu jazykové či počítačové kurzy, ale skôr kurzy pozitívneho myslenia, feng-shui a podobne. Viete mi poradiť, či je k tomu potrebné mať nejaký certifikát ako napr. u jazykových kurzov alebo to môžem prevádzkovať voľne. Ďakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    accipiter je offline (nepripojený) accipiter

    accipiter
    Skoda tiež by som niečo takéto potreboval myslím tým školiace stredisko. Mám vlastné plány.

    sojana je offline (nepripojený) sojana

    sojana
    neta1
    Ahojte, rada by som začala podnikať v oblasti školení. Nešlo by však o bežné školenia typu jazykové či počítačové kurzy, ale skôr kurzy pozitívneho myslenia, feng-shui a podobne. Viete mi poradiť, či je k tomu potrebné mať nejaký certifikát ako napr. u jazykových kurzov alebo to môžem prevádzkovať voľne. Ďakujem za radu
    Zaujímavý nápad, držím palce nech ti to vyjde!

    Jana 123 je offline (nepripojený) Jana 123

    Jana 123
    Mám podobný zámer, ale nechce sa mi do toho samej. Mám priestory, ale sú vhodné iba pre malé skupiny, max 6 - 7 ľudí. Tiež som z Košíc.

    neta1 je offline (nepripojený) neta1

    neta1
    Ahoj Janka. Prepac, ze odpisujem tak neskoro, ale mala som pokazeny pocitac. Tu otazku som sem dala preto, lebo chce vediet, ci musi mat skolitel certifikat a ako ho ziska pokial ide o taketo specificke veci. Myslim, ze priestory pre malo ludi by boli fajn.....je lepsie mat menej ludi a moct s nimi priamo konzultovat ich problemy. A v akej oblasti presne by si mala chut robit ty?

    Maryanet je offline (nepripojený) Maryanet

    SZČO Maryanet
    Ahojte,nevie niekto poradiť ako to je pri PC kurzoch???Mám na myslí školiace stredisko pre prácu s PC a základy počiatčovej gramotnosti.Dík za každú radu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.