Zavrieť

Porady

kurz ju

Ahojte poraďaci, je tu niekto z okolia Bytče, kto by ma bol ochotný zasvätiť do tajov jednoduchého účtovníctva? Najlepšie v programe Alfa. Odpíšte.:p
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hlucia je offline (nepripojený) hlucia

    Mamička na materskej dovolenke ...viac hlucia
    Cez ijav som absolvovala kurz ju, ale potrebovala by som dáke praktické rady. na kurze to bolo dosť obšírne. blíži sa koniec roka a sním aj daňové priznania a tu potrebujem helfnúť.

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    A pozrela si si cez hlavnú stránku "porady" - účtovné softy...ALFA? tam je tiež dosť otázok a odpovedí....kým sa Ti niekto neprihlási.

    Veď sú tu aj poraďáci zo Žiliny

    hlucia je offline (nepripojený) hlucia

    Mamička na materskej dovolenke ...viac hlucia
    Už som to zbežne pozerala, ale asi sa budem musieť na to kuknúť ešte raz a lepšie. Ale s tým kurzom nebudem mať asi toľko šťastia, je mala pravdepodobnosť, že sa tu nájde niekto z môjho okolia. Som na materskej a mužovi robím 1x účt. tak si nemôžem dovoliť veľa cestovať a chcela by som mu to urobiť správne. Dúfam, že sa niekto ozve. pa

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Treba sa pýtať....tu Ti určite každý rád odpovie, alebo Ťa aspoň ponaviguje.
    Janka Acsova robí školenia, len to v Tvojej blízkosti si už prepásla, ale možno bude robiť aj neskôr. Hore na lište sú školenia.
    Alebo klikni sem: http://www.porada.sk/showpost.php?p=299342&postcount=1

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.