Zavrieť

Porady

pracovné odevy - úsmevne

Ahojte, podelím sa so svojím dnešným zážitkom, na ktorom som sa v duchu dobre zabávala:
Zavolala ma klientka (Robím jej len daň z príjmu t.j. účto raz ročne), aby sme prebrali nejaké záležitosti ohľadom daní, však sa už blížia. Keď som k nej prišla, poukazovala mi doklady, s ktorými si nebola istá. Preberala som doklad po doklade, až som sa dostala k dokladu - podprsenka za takmer dvetisíc korún. Zarazilo ma to - tak jej hovorím, že to tam nemôže ísť. Podotýkam, ide o masérku, trošku silnejšiu (čo u masérok nie je žiadna zvláštnosť ), a musela si kúpiť špeciálnu podprsenku, aby nemala problémy s vyskakujúcimi partiami pri masáži. Tak som si predstavila toho daniara, ktorý číta smernicu a v nej prac. odevy podprsenka, pýta sa na to klientky a tá mu to vysvetľuje...
Veľmi milá situácia!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    duficek
    a ako si jej poradila? ja by som jej to tam nechal a argumenty uznal
    Je zrejme na daniarovi, aký bude hanblivý a ako rýchlo to bude chcieť mať sa sebou... či jej to tam nechá, ale ja si myslím, že je to celkom logické vysvetlenie. Aj stokilový horolezec potrebuje špeciálne lano, nebude sa vešať na lano pre sedemdesiatkilových.. Aj keď to prirovanie nie je moc na mieste Ale som jej povedala, že si to tam môže nechať.

    pracovné odevy - úsmevne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.