Zavrieť

Porady

Uzávierkové operácie v JU

dobrý deň, táto otázka mi nedá spávať už asi týždeň. Este len začínam a za chvílu je tu už koniec roka. Môj problém sú uzavierkové operácie. Vôbec netuším ako sa to robí a čo mám urobiť. Hľadala som to tu, ale žiaľbohu moc som sa z toho nedozvedela. Len to, že uzavierkové operácie sa robia k 31.12 cez ID a to sa vysvieti na zeleno. ale čo všetko mám robiť cez uzávierkové oeprácie? Bojím, bojím, bojím. Pomôžete prosím?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Mária a čo tak nazvať založené tému "uzávierkové operácie v JU" ???
    Lenka ako správny moderátor to už urobila a táto téma sa už nevolá "aaaaaaa"
    Naposledy upravil Muška : 20.11.06 at 21:21

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    maria87
    dobrý deň, táto otázka mi nedá spávať už asi týždeň. Este len začínam a za chvílu je tu už koniec roka. Môj problém sú uzavierkové operácie. Vôbec netuším ako sa to robí a čo mám urobiť. Hľadala som to tu, ale žiaľbohu moc som sa z toho nedozvedela. Len to, že uzavierkové operácie sa robia k 31.12 cez ID a to sa vysvieti na zeleno. ale čo všetko mám robiť cez uzávierkové oeprácie? Bojím, bojím, bojím. Pomôžete prosím?
    neplaš sa ešte k tomu prídeme - daňové je ďalekoooo, zatiaľ si pozri cez vyhľadávač zadaj si "uzávierkové operácie v JÚ"
    idú tam určite odpisy
    pri bežnom účtovníctve tam toho moc nedávaš
    ešte dočkaj

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Sway a čo takto:

    Marika, klikni máš tu dosť tém [SEARCH]uzávierkové operácie[/SEARCH]

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Muška
    Sway a čo takto:

    Marika, klikni máš tu dosť tém uzávierkové operácie
    júj supér, to ma nenapadlo - keď tak rada ťukám, nie musím si na to zvyknúť, furt si to neuvedomujem že aj také tu už máme, díííík

    maria87 je offline (nepripojený) maria87

    maria87
    dalo by sa zistiť z minulého roka, čo bolo uložené ako uzávierková operácia? pozerala som minulý rok a sú tam nejaké tri riadky vysvietené na zeleno. to môže byť všetko čo sa týka uzavierkových operácii? boli tam nejaké odpisy z auta

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    maria87
    dalo by sa zistiť z minulého roka, čo bolo uložené ako uzávierková operácia? pozerala som minulý rok a sú tam nejaké tri riadky vysvietené na zeleno. to môže byť všetko čo sa týka uzavierkových operácii? boli tam nejaké odpisy z auta
    Nemáš možnosť otvoriť si zápis v účt. denníku? Nie je možnosť vytlačiť denník, ak vytlačený nie je?

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    maria87
    dalo by sa zistiť z minulého roka, čo bolo uložené ako uzávierková operácia? pozerala som minulý rok a sú tam nejaké tri riadky vysvietené na zeleno. to môže byť všetko čo sa týka uzavierkových operácii? boli tam nejaké odpisy z auta
    Ano tieto vysvietené 3 riadky na konci roka sú uzávierkové operácie. Odpisy patria do UUO, ktoré sa účtujú na konci roka.
    doplnenie: Predpokladám že robíš v Alfe - tá má vysvietené UUO na zeleno.
    Pekný deň...
    Naposledy upravil Manual : 20.11.06 at 07:35

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Muška
    Mária a čo tak nazvať založené tému "uzávierkové operácie v JU" ???
    už sa stalo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.