Zavrieť

Porady

placky, lángoše, ...

skúste si vybrať
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Libor4 je offline (nepripojený) Libor4

    Libor4
    Tento súbor som zozbieral ja a okrem neho ich mám (samozrejme - iných)ešte asi 80 MB. Aby som zvýšil "bezradnosť", pokúsim sa pridať ďalšie dva súbory... Snáď to dokážem.

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    Libor4
    Tento súbor som zozbieral ja a okrem neho ich mám (samozrejme - iných)ešte asi 80 MB. Aby som zvýšil "bezradnosť", pokúsim sa pridať ďalšie dva súbory... Snáď to dokážem.
    Prepáč, to som ani netušila, že sa dopúšťam plagiátorstva, ja som tento súbor dostala dnes z Bratislavy a chcela som sa len podeliť. Vidíš, aký je ten svet malý, ty ho vypracuješ v BB a ja ho dostanem z Bratislavy.

    PS: preboha, nie že dopadnem takto?!

    Libor4 je offline (nepripojený) Libor4

    Libor4
    Je to ÚPLNE v poriadku, lebo ja tieto "zbierky" tiež zbieram kde sa dá (mnoho od kolegýň a kolegov) a potom to posielam tým, ktorí majú záujem o dobré papanie... A som len rád, že aj tento súbor niekoho poteší ... a to hneď 2 krát (tj. pri čítaní a potom pri chutnaní )! Dobrú chuť všetkým!!!

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Viete čo by ma zaujímalo?! Síce tiež som posadnutá zbieraním a zakladaním, ukladaním a lepením receptov do zošitov, pc a pod., ale musím priznať, že ani desatinu som zatiaľ nevyskúšala. Vy, ktorí ste s tým zbieraním podobne na tom, ste aspoň raz vyskúšali každý recept? Alebo nemusím sa báť, že mám nejaký defekt

    Libor4 je offline (nepripojený) Libor4

    Libor4
    Občas aj ja niečo vyskúšam... Ale vcelku je to lotéria, lebo "koľko ľudí, toľko chutí" platí stále...

    placky, lángoše, ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.