Zavrieť

Porady

vyska stravneho od 1.januara 2007

ahojte, neviem, ci som dala temu spravne, ale neviete mi povedat, aka bude vyska stravneho od 1.januara 2007?
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jankasm je offline (nepripojený) jankasm

    jankasm
    fialka m
    ahojte, neviem, ci som dala temu spravne, ale neviete mi povedat, aka bude vyska stravneho od 1.januara 2007?
    dakujem
    Pokiaľ viem ešte nič také nevyšlo.

    BRUSNO je offline (nepripojený) BRUSNO

    BRUSNO
    Ale asi sa diéty meniť budú - väčšinou sa začiatkom roka menia. PS pre Fialku - ešte máš podľa mňa čas.

    fialka m je offline (nepripojený) fialka m

    fialka m
    BRUSNO
    Ale asi sa diéty meniť budú - väčšinou sa začiatkom roka menia. PS pre Fialku - ešte máš podľa mňa čas.
    ja viem, len som zvedava

    Niamh je offline (nepripojený) Niamh

    Niamh
    Ahojte,
    mohol by tu niekto prilepit nový pokyn k zahranicnemu stravnemu a vreckovemu, pretože stránka http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=5639 sa momentálne nedá otvoriť?
    Ďakujem :-)

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Niamh
    Ahojte,
    mohol by tu niekto prilepit nový pokyn k zahranicnemu stravnemu a vreckovemu, pretože stránka http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=5639 sa momentálne nedá otvoriť?
    Ďakujem :-)
    Nie je čo priliepať. Pokiaľ nebude opatrenie MF vyhlásené v Zbierke zákonov, ide stále o návrh. V Zbierke nič zatiaľ nebolo.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    fialka m
    ahojte, neviem, ci som dala temu spravne, ale neviete mi povedat, aka bude vyska stravneho od 1.januara 2007?
    dakujem
    BRUSNO
    Ale asi sa diéty meniť budú - väčšinou sa začiatkom roka menia. PS pre Fialku - ešte máš podľa mňa čas.
    Sadzby stravného pri pracovných cestách na Slovensku sa menia až po zvýšení priemerných cien stravovacích služieb o viac ako 10%.
    Posledná zmena bola k 1.1.2006. Odvtedy sa ešte oficiálne ceny nezvýšili o viac ako 10%.
    Aj keď reálne ceny potravín v obchodoch a jedál v stravovacích zariadeniach sa nás snažia presvedčiť o niečom inom

    Peterka je offline (nepripojený) Peterka

    Peterka
    Len stravné v zahraničí sa mení každoročne vždy s platnosťou k 1.1. príslušného roka.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Peterka
    Len stravné v zahraničí sa mení každoročne vždy s platnosťou k 1.1. príslušného roka.
    Nemusí sa meniť, ale musí byť vyhlásené v Zbierke zákonov. Napr., stravné pri pracovných cestách do ČR je už niekoľko rokov bez zmeny. (600,- Kč)

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Sadzby stravného pri zahraničných pracovných cestách pre rok 2007 sú už vyhlásené v Zbierke zákonov.

    Čiastka 248, 641. Opatrenie Ministerstva financií Slovenskej republiky, ktorým sa ustanovujú na rok 2007 základné sadzby stravného v cudzej mene pri zahraničných pracovných cestách.

    Dátum vyhlásenia v Zbierke zákonov: 16.12.2006.

    Informácia o sadzbách za predchádzajúce roky:

    http://www.porada.sk/showthread.php?t=38304
    Naposledy upravil endrju : 19.12.06 at 07:51

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.