Zavrieť

Porady

strata hlasu

Ahojte.

Nevie mi niekto z Vás poradiť účinný a rýchly recept pri strate hlasu? Ďakujem za všetky rady.
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Kalciové injekcie.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

DanielaSĽ
Kalciové injekcie.
Aj magneziové by bodli, aj Calciový sirupček je dobrý.
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

...no a samozrejme, čo najviac šetriť hlasivky, málo rozprávať, nenamáhať "hlas". Úplne vylúčiť dráždivé jedlá, sýtené, studené a aj vrelé nápoje a ak je fajčiar, tak nefajčiť

vraj účinne pomáha aj kloktanie slanej, vlažnej vody
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Dobrý je čaj zo slezu nebadaného, poprípade namočený v alpe, čaj z yzopu, šalvie.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Na jednej našej rodinnej oslave už jeden z hudobníkov do rána nevládal ani rozprávať...po jednej kalciovke bol schopný nasledujúci večer znovu hrať a spievať. Jasné, že sa pri tom šetril, ale kalciovka zabrala skoro a účinne.Veľmi si to chválil.....
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Mne pomáhajú aj žĺtka s medom a mlčanie.
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Heli, všetko by sme zvládli ľavou zadnou, ale to mlčanie je pre nás veľmi drastickým opatrením
1 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Aj potieranie tymiánovým krémom z YOST-u je účinné. A ešte teplé olejové zábaly.
0 0
Adria.ma Adria.ma

Adria.ma je offline (nepripojený) Adria.ma

Elena Navrátilová
Dobrý je čaj zo slezu nebadaného, poprípade namočený v alpe, čaj z yzopu, šalvie.
Ja som používala po kvapkách práve FLORSALMIN, to je tinktúra zo šalvie lekárskej - 15 kvapiek 3x denne na cukor, ale môžeš popritom tento roztok aj kloktať. Dobrá je Tatranská priedušková zmes - čaj, ktorý je dostať v lekárni. Zabaliť krk, kloktať slanú vodu alebo šalviu a bude OK.
0 0
srakora srakora

srakora je offline (nepripojený) srakora

Ďakujem všetkým za rady. Budeme praktizovať. Keďže chlapa k doktorovi ľahko nedostanete, tak budeme skúšať tie domáce rady, lebo injekcie sú pre chlapov príliš veľké sústo. Myslím, že to viaceré poznáte nie? Ešte raz ďakujem a prajem všetkým krásny víkend.
0 0
jasu jasu

jasu je offline (nepripojený) jasu

ja som mala velke problemy s hlasivkami, pretoze som profesionalne spievala a prave namahou som si ich presilila a hrozila mi operacia hlasivkovych uzlikov. obratila som sa na liecitela. poradil mi cajik presne pre mna urobeny, ale myslim ze by to mohlo pomoct kazdemu. Skorocel, salvia, prvosienka a tie dva dalcie si uz valmi nepamatam je to par rokov dozadu. spravit si zmes. Ja som mala urcene davky, po 3 lyzicky z kazdeho a z tejto zmesy tri krat za den zaliat 1 kavovu lyzicku vriacou vodou, vyluhovat max 5 min a cerstve ale nie horuce vypit. Nemohla som jest zadne makke syry, ani ziadne mliecne vyrobky, pretoze tie zahlienuju. Nic sladke, ani kavu s cukrom. A ked som prisla doktorke o 2 mesiace na kontrolu, operaciu sme uplne vylucili a o par mesiacov som stala na podiu znova. Najviac ale pomoze klud a nerozpravat, to co tu uz niekolky spomenuli. Tak vela zdaru prajem a uzite si tichu domacnost :-)
0 0
srakora srakora

srakora je offline (nepripojený) srakora

Jasu, ďakujem
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

srakora
Ahojte.

Nevie mi niekto z Vás poradiť účinný a rýchly recept pri strate hlasu? Ďakujem za všetky rady.
BIOPAROX - aerosol, inhalacny roztok v tlakovom obale, fantasticka vec, teda mne pomohol neskutocne !
- dostat v lekarnach
0 0
rada rada

rada je offline (nepripojený) rada

srakora
Ďakujem všetkým za rady. Budeme praktizovať. Keďže chlapa k doktorovi ľahko nedostanete, tak budeme skúšať tie domáce rady, lebo injekcie sú pre chlapov príliš veľké sústo. Myslím, že to viaceré poznáte nie? Ešte raz ďakujem a prajem všetkým krásny víkend.
Poznám ten problém aj ja z vlastných skúseností. Keďže sa mi tiež nechcelo chodiť k lekárovi pravidelne na injekcie poradil mi, že ich môžem piť. Dokonca to bola kombinácia jedna injekcia kalcia a jedna celaskonu. Jednoducho som ich otvorila vyliala na lyžičku a dala do seba. Treba s tým počítať, že účinok je slabší ako priamo do žily ale je.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tweety
Aj magneziové by bodli, aj Calciový sirupček je dobrý.
So sirupom súhlasím, ale s magnéziovými injekciami na stratu hlasu nie. Magnézium sa podáva pri kŕčoch a problémoch s tlakom.
0 0
lokok lokok

lokok je offline (nepripojený) lokok

kalkulka
Aj potieranie tymiánovým krémom z YOST-u je účinné. A ešte teplé olejové zábaly.
Ako sa da objednat produkty z danej firmy? Je stranka na i-nete alebo telefonicky?
Dakujem
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
To vieš, ja objednávam iba cez obchodných zástupcov. Majú aj internetovú adresu www.just.sk.
0 0
Ayisi Ayisi

Ayisi je offline (nepripojený) Ayisi

Kalciový sirup a 1 surové vajce denne, malo by to prejsť za 2 dni, ale chce to úplný hlasový kľud - tzn. ani šepkať nie je dobré - a ešte obviazať krk....
veľa zdravia, ahoj........
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
Mne sa veľmi osvedčil prípravok Homeovox. Sú to homeopatické pastilky. A k tomu mastný obklad na krk.
0 0
ZlaticaB ZlaticaB

ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

Od včera obeda nemám hlas. Beriem antibiotika, homeovox a Calcium (sirup) ale ešte sa mi hlas nevrátil. To trvá tak dlho, ako dlho môže trvať strata hlasu.
Naposledy upravil ZlaticaB : 25.06.11 at 19:58
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať