Zavrieť

Porady

cestovné náhrady

Mohol by mi niekto prekopírovať Zákon o cestovných náhradách, lebo v zbierke sa mi to nedá. Vopred ďakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    kea
    Mohol by mi niekto prekopírovať Zákon o cestovných náhradách, lebo v zbierke sa mi to nedá. Vopred ďakujem za pomoc.
    kea, a máš nainštalovaný Acrobat reader? Lebo mne to ide v pohode cez vyhľadávanie a potom možnosť kopírovanie alebo tlačenie :-)

    Vito je offline (nepripojený) Vito

    Vito
    Prave ten zakon hladam, takze ak to najdem urcite najdem sposob. Odvolavam sa na ten zakon na svojej stranke, tak by som ho rad aj mal ;-))



    kea
    Mohol by mi niekto prekopírovať Zákon o cestovných náhradách, lebo v zbierke sa mi to nedá. Vopred ďakujem za pomoc.

    Valéria je offline (nepripojený) Valéria

    Valéria
    Dnes som čítala, že nárok na paušál 6,20 Sk za používanie vozidla nezaradeného do majetku SZČO sa vzťahuje len na osobné motorové vozidlá a u úžitkových áut /konkrétne Seat Inca/ je nárok len na PHM. Nárok na paušál nie je vôbec. Je to možné? Pred nejakým časom sa predsa dali uplatňovať paušálne výdavky na nákladné motorové vozidlo nezaradené v majetku firmy dokonca v dvojnásobnej výške. Prosím o Váš názor.

    Ďakujem

    Valika

    kea je offline (nepripojený) kea

    kea
    Ďakujem za zákon o cestovných náhradách. Ale v ňom som sa nedočítala o úpravách sadzieb stravného u nás a v zahraničí. Kde to vlastne je?

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    kea
    Ďakujem za zákon o cestovných náhradách. Ale v ňom som sa nedočítala o úpravách sadzieb stravného u nás a v zahraničí. Kde to vlastne je?
    Pre r.2004 základné sadzby stravného v inej ako slovenskej mene pri ZPC upravuje Opatrenie MF SR č.565/2002 Z.z.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    janaGT
    máš ho v prílohe
    Prosím Vás ľudkovia - nerobila som CP a mám teraz ZAHRANICNE CP plati tento zákon, alebo je už niečo novšie. ak áno, prosím dajte to do placu ak máte. dííííík.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.