Zavrieť

Porady

DPH 2004

Vedel by mi niekto poradit, ako by som tu nasla temy tykajuce sa DPH roku 2004? Potrebujem si ozrejmit niektore nejasnosti, ktore platili v roku 2004 v mesiacoch pred schvalenim noveho zakona.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    Richard ako administrátor je Poraďákom od 21.4.2004. Problémy pred tým obdobím sú zrejme na Porade iba okrajovo riešené, ak vôbec sú ...

    Gabca je offline (nepripojený) Gabca

    som zena :-) Gabca
    Ja viem, ze porada sa v tom roku zacala, aj ja som clenom od maja 2004, ale hadam sa tu niekde riesili veci ktore platili zaciatkom roka a navazujuc na to novela zakona o DPH, prechod medzi tymito dvomi zneniami zakona. Uz si to celkom dobre nepamatam, nevies ci tu je nieco take ako archiv?

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    Iba ak cez vyhľadávanie ... tam je vidieť aj dátumy.

    Možno si zadať aj otázku do Porady ... možno sa nájde niekto, kto bude vedieť poradiť.
    Ale nie v tejto sekcii "zákony, tlačivá, aktuality".

    Gabca je offline (nepripojený) Gabca

    som zena :-) Gabca
    Ja som v tejto sekcii hladala stary zakon o DPH ktory platil do 1.5.2004, preto som potom v zapale tu temu otvorila tuna.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.