Zavrieť

Porady

Aký kurz?

Pekný deň. Pre mnohých bude táto otázka banálna, ale ja mam pochybnosti. Chcem prepočítať kurzové rozdiely. Ale potrebujem kurz k 31.12.2006. Na stranke NBS som však našla kurzy iba k dňom 29.12.2006 a 2.1.2007. Sú rozdielne. Urobím dobre ak dám kurz z 29.12.2006?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

    Betina2
    Ja dávam posledný vydaný kurz NBS. V SO, NE a sviatky NBS kurz nevydáva. Ak klient urobí faktúru napr. v sobotu 20.1. napr.(môže, no nie?) použijem kurz z piatka 19.1, lebo 20.1. NBS nevydala kurzový lístok. To isté aj súhradami. Môže predsa platiť aj mimo pracovný deň. Ošetrím to aj v internej smernici takto. Aký máte názor?

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Betina2
    Ja dávam posledný vydaný kurz NBS. V SO, NE a sviatky NBS kurz nevydáva. Ak klient urobí faktúru napr. v sobotu 20.1. napr.(môže, no nie?) použijem kurz z piatka 19.1,
    Správne, na to nieje potrebná ani smernica , ak by bol teoreticky napr. aj v piatok sviatok, použije sa kurz zo štvrtka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.