Zavrieť

Porady

dokedy nahlasin MU otvaracie hodiny

dobry vecer velmi surne by som potrebovala vediet do KOLKYCH DNI od otvorenie prevadzky musim nahlasit otvaracie hodiny na mestskom urade.niekde na porade dom citala ze do 15 dni.teda ako som podnikat zacala 01.01.07 tak by som mala na to mat cas do 15.01.07. je to tak alebo nie.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    beroun je offline (nepripojený) beroun

    beroun
    Je to v kompetencii samosprávy. Každá obec alebo mestská časť to má inak. Niekde to napr. netreba nahlasovať vôbec ak sú otváracie hodiny v určitej dobe. V iných prípadoch - napr. po 21:00 alebo 22:00 musíte mať na to povolenie od obce alebo mestskej časti až potom môžete mať otvorené "v noci".

    k.i.n.o. je offline (nepripojený) k.i.n.o.

    k.i.n.o.
    Spravidla je potrebné nahlásiť zriadenie prevádzky a otváracie (prevádzkové) hodiny už pred otvorením prevádzky. Ale podľa mojich skúseností sa z niekoľkých dní "nestriela", aspoň u nás. Každopádne by som to neodkladal, nie je to taký problém vyplniť jedno tlačivo a doložiť nejaké kópie listín (výpis z OR alebo ŽL, nájomná zmluva...).
    Preštuduj si Všeobecne záväzné nariadenie mesta v ktorom máš prevádzkáreň, tam to určite nájdeš.

    dokedy nahlasin MU otvaracie hodiny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.